Balenciaga Florabotanica

парфумована вода для жінок 100 мл

41×
Balenciaga Florabotanica парфумована вода для жінок 100 мл
Balenciaga Florabotanica парфумована вода для жінок 100 мл
Balenciaga Florabotanica парфумована вода для жінок 100 мл
Balenciaga Florabotanica парфумована вода для жінок 100 мл
Balenciaga Florabotanica парфумована вода для жінок 100 мл
3 200грн.

Зекономте 58%
100 мл
1 350грн.

Код: BAL0015 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
пʼятниця 31.05.2019
Особисте отримання
пʼятниця 31.05.2019
Balenciaga Florabotanica
100 мл | 1 350грн.

Опис парфумів Balenciaga Florabotanica

Balenciaga Florabotanica  - незвичайний жіночий парфум, адресований сучасним жінкам, які постійно перебувають у центрі уваги, вражають та заворожують протилежну стать своєю чуттєвістю, блиском очей, непереборними чарами.
Ароматна історія Florabotanica починається з іскристих нот запашної м'яти,  підкресленої чарівним ветивером, що надає звучанню екстраординарності.   Завершується цей справжній гімн жіночності та краси п'янким кафіаром та сонячним бурштином, що складаються у могутній, дзвінкий хор. Парфум можна використовувати у будь-яку пору року та час дня.
Підкресліть свою оригінальність за допомогою Florabotanica. Аромат поміщений у скляний флакон, прикрашений футуристичними візерунками, які миттєво привернуть Вашу увагу. Balenciaga Florabotanica   -це жіночна поезія в кожній ноті. Це нове торжество оптимізму, віри в себе і в свій щасливий шанс. Обличчям парфуму стала американська  акторка Kristen Stewart. Аромат з'явився на ринку в 2012 році.

Склад

початкова нота
м'ята
нота серця
гвоздика, Конопля, троянда
кінцева нота
бурштин, ветивер
Тип аромату
Зелені, Квіткові

Про бренд Balenciaga

Парфумерія Balenciaga | Balenciaga - Крістобаль Баленсіага був одним з майстрів моди 20-го століття. Дім, який він створив у 1920-му році, був одним з найвпливовіших в історії моди. У 1937 році був відкритий перший паризький магазин. У 1968 році Баленсіага припинив займатися створенням колекцій класу haute couture, і з тих пір компанія існувала виключно за рахунок видачі ліцензій на виробництво парфумерії. У 1986 році Будинок був куплений компанією Groupe Jacques Bogart. Прихід Геськьера в Balenciaga в 1995 році знаменував собою поворотний момент в його історії - перша  його колекція в 1998 році викликала фурор. У 1999 році чистий прибуток Balenciaga склала 20 млн доларів - приблизно дві третини цієї суми надійшло від продажу парфумерії, решта - від продажу одягу та аксесуарів. Зараз у розвитку бренду Balenciaga основна увага приділяється жіночій лінії готового одягу, аксесуарів та парфумерії. У 2000 році італійський концерн Gucci Group оголосив про покупку знаменитого Будинку моди Balenciaga.

Оцінка Balenciaga Florabotanica

Додати нову рецензію

5.0
41 оцінка
30
9
2
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження