Bath & Body Works Stress Relief Eukalyptus Spearmint

ароматизована свічка 411 гр

Bath & Body Works Stress Relief Eukalyptus Spearmint ароматизована свічка  411 гр
Bath & Body Works Stress Relief Eukalyptus Spearmint ароматизована свічка  411 гр
ароматизована свічка 411 гр

Код: BBO0518 | Зараз цей продукт недоступний
Bath & Body Works Stress Relief Eukalyptus Spearmint
ароматизована свічка 411 гр

Опис парфумів Bath & Body Works Stress Relief Eukalyptus Spearmint

Ароматична свічка Bath & Body Works Stress Relief Eukalyptus Spearmint наповнить чудовим ароматом вашу оселю, створивши затишну атмосферу, завдяки якій ви завжди почуватиметесь прекрасно.

Властивості:

  • свіжий аромат
  • трав’яний аромат

Спосіб використання:
Свічку потрібно ставити на досить жаростійкій поверхні. Свічка не має горіти понад 4 години. Не допускайте догорання свічки до самого кінця. В жодному не залишайте запалену свічку, розташовану поблизу займистих предметів, без догляду. Зберігати в недосяжному для дітей і домашніх тварин місці. Дотримуйтесь інструкції, яка додається входить в комплект.

Склад

Типи ароматів для дому
свіжі, трав'яні

Про бренд Bath & Body Works

Bath & Body Works — кохання з першого погляду. Одна з найбільших американських косметичних компаній, яка спеціалізується на косметиці для тіла й ароматичних аксесуарах для дому. Тут завжди дотримуються найцікавіших трендів, виробляючи чудові ароматичні комбінації, які зроблять ваш день приємнішим.

Філософія Bath & Body Works — покращувати психічний стан за допомогою простих щоденних ритуалів догляду за собою. Саме тому бренд створив широкий спектр косметичних засобів з оригінальними ароматами. До того ж, косметику для тіла Bath & Body Works розробляють у співпраці з видатними парфумерами.

Великою популярністю користуються свічки Bath & Body Works, які створять унікальну та комфортну атмосферу в кожному домі. Сучасний і яскравий дизайн свічок чудово доповнить кожний інтер'єр.

Наповніть і ви свій день ароматом продукції Bath & Body Works.

Оцінка Bath & Body Works Stress Relief Eukalyptus Spearmint

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!