Перейти до основного вмісту

Рокерський образ

Спробуйте жити в ритмі року. Створіть вірусний макіяж #rockstargirlfriend за допомогою найпопулярніших продуктів. Давайте розберемося, як правильно це зробити.

КРОК 1

Щоб ваша шкіра стала бездоганною, почніть із нанесення тонального крему Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20 (ми використовували відтінок CN70). Ця атласно-матова тональна основа з властивостями сироватки забезпечує рівномірне покриття й покращує загальний вигляд шкіри. До того ж вона не містить олій.

КРОК 2

Закріпіть макіяж пудрою Blended Face Powder у відтінку 20 Invisible blend. Ця розсипчаста, легка пудра ідеально підходить для всіх типів шкіри й чудово приховує пори.

Clinique Blended Face Powder

Clinique Blended Face Powder

пудра

1 210грн

КРОК 3

Тепер час додати пристрасті палкому погляду рокерки! Спочатку підведіть очі за допомогою олівця Quickliner for Eyes Intense у відтінку Intense Ebony. Ця рідка підводка у формі автоматичного олівця з насиченою пігментацією забезпечує тривалу стійкість кольору, не розмазується, стійка до дотиків і води. Не забудьте розтушувати олівець для димчастого ефекту.

КРОК 4

На завершення нанесіть помаду Pop Lip Colour + Primer у відтінку 04 Beige Pop. Її розкішна й водночас невагома формула поєднує сміливий, насичений пігмент і розгладжувальний праймер. Помада легко наноситься, створюючи сучасний оксамитовий фініш, і приємно зволожує губи, не втрачаючи кольору впродовж тривалого часу.