Перейти до основного вмісту

Жіночі аромати від Chanel

13.07.2012

Notino

Читання на 4 хвилини

Жіночі аромати від Chanel

Gabrielle Bonheur „Coco“ Chanel – це ім’я жінки, завдяки котрій з’явилася відома на увесь світ марка Chanel. Її модні ідеї та чуттєві жіночі аромати одразу завоювали серця жінок усього світу. До найбільш популярних продуктів марки Chanel надалі належать насамперед парфуми. Давайте поглянемо, які жіночі аромати Chanel здобули любов жінок усього світу.


Chanel Allure

Якщо ви бажаєте підкреслити свою жіночність, Chanel Allure буде без сумнівів найкращим вибором. Вони ідеально підкреслять чари, котрі є в кожній жінці. Солодкий п’янкий аромат у поєднанні з освіжаючими цитрусами, жасмином та магноліями. Піддайтеся чарам цього унікального аромату, проти якого не встоїть жодна жінка.


Chanel Chance

Свіжий та чарівний аромат Chanel Chance поєднує в собі дивовижну комбінацію рожевого перцю з лимоном, ананасом, жасмином та гіацинтом. Цей аромат – необмежене джерело натхнення для тих, хто не боїться нових речей та вражень. Chanel Chance – ніжна композиція сповнена енергії та свіжості.

Chanel Cristalle

Chanel Cristale представляє солодкий літній аромат, котрий ідеально підходить для щоденного використання. Цей квітковий запах зберігає легкість та свіжість, завдяки якій у вас буде гарний настрій протягом цілого дня.


Chanel Allure Sensuelle

Таємничий, яскравий та чуттєвий – таким є аромат Chanel Allure Sensuelle. Цей легкий квітковий аромат підкреслює жіночу чуттєвість та емоційність. Досконала комбінація цитрусів, бергамоту, сицилійського мандарину та болгарської і турецької троянди утворює приємний, злегка східний аромат. Не бійтеся підкреслити свою красу, з Chanel Allure Sensuelle від вас буде неможливо відвести очей.

Chanel Coco

Chanel Coco – сьогодні це класика, котра виникла ще в 1984 році, і продовжує належати до найбільш популярного аромату серед жінок. Теплі тони Chanel Coco дають вам квітковий аромат фруктів з легким ароматом приправ. Так утворюється приємний яскравий аромат з відтінком східної культури, котрий підкреслить особистість кожної жінки.

Chanel Coco Mademoiselle

Аромат Chanel Coco Mademoiselle це ідеальний вибір для молодих, впевнених в собі жінок, котрі не бояться підкреслити свою свободу. Свіжий та яскравий аромат виступає відображенням сучасності, завдяки якій ви завжди будете в центрі уваги. Будьте елегантною та чарівною з Chanel Coco Mademoiselle.


Chanel Chance Eau Tendre

Довготривалий, освіжаючий та грайливий аромат представляє Chanel Chance Eau Tendre. Ця композиція призначена насамперед жінкам, котрі не бояться підкреслити жіночу грайливість та ніжність. Солодкий квітково-фруктовий аромат зачарує не лише вас, але й ваше оточення.


Chanel No.19

Чарівно ніжний аромат Chanel No. 19 з 1970 року уособлює нові можливості. Цей непідвласний часу квітковий аромат містить в собі нотки дерева та ветивера, котрі утворюють таємничий аромат, який перетворить кожну жінку на привабливу загадку.


Chanel No. 5

Цей п’янкий аромат, котрий елегантно підкреслює жіночу ніжність, належить до найвідоміших парфумів усіх часів. Chanel No. 5 - розкішний аромат, котрим захоплюються вже кілька поколінь. В 1921 році його вперше представили спільноті і з того часу до нього постійно повертаються жінки усього світу. Цей унікальний аромат підкреслює жіночу особистість, її красу, шарм та елегантність. Chanel No. 5 це просто класика ароматів, яка полонить ваші серця.


Chanel No. 5 Eau Premiere

Chanel No. 5 Eau Premiere представляє нову версію відомого аромату Chanel No. 5. Так само, як і його попередник, цей аромат сповнений ніжності та чуттєвості, котрі чудово пасують елегантним та впевненим у собі жінкам. Різниця між ними насамперед полягає в легкості аромату – Chanel No. 5 Eau Premiere суттєво ніжніший, ніж Chanel No. 5 і тому чудово пасує для будь-якої нагоди.