Перейти до основного вмісту

Слагінг. Чи варто спробувати цей новий тренд із соціальних мереж?

31.03.2023

Iva Davies

Читання на 2 хвилини

Соціальні мережі – особливо TikTok – виливають на нас величезний масив інформації, трендів і різноманітних хитрощів, від яких часто паморочиться голова. Проте нашу увагу привернув один вірусний тренд. Слагінг.

Мрієте мати шкіру, немов у немовляти? Робите для цього божевільні речі й все дарма? У вас суха або зневоднена шкіра з лусочками, яких ви ніяк не можете позбутися? Саме слагінг може стати вашим порятунком. Якщо ж у вас комбінована або жирна шкіра, краще уникайте цього дива, щоб не довелося воювати з прищами.

Трохи науки для початку

Косметична продукція складається, зокрема, зі зволожувачів й оклюзивів. Зволожувачі – це компоненти, які зв'язують воду з навколишнього середовища й таким чином зволожують шкіру. Оклюзиви захищають шкіру від впливу зовнішнього середовища й, що найважливіше, працюють як бар'єр, який утримує вологу в шкірі. Це засоби з високим вмістом таких інгредієнтів, як сквалан, арганова олія, ланолін й олія з дерева ши.

Слагінг використовує оклюзиви на основі вазеліну, щоб гарантувати, що всі нанесені продукти, як-от креми для шкіри чи сироватки, не зможуть «втекти» з вашої шкіри. У такому разі вони діятимуть максимально довго.

Найкращі засоби для слагінгу

Як і наскільки часто робити слагінг

Слагінг – це фактично останній крок вечірнього догляду за шкірою. Особливо в зимові місяці, слагінг – це порятунок для шкіри, вкритої лусочками й виснаженої холодом, морозом і вітром. Достатньо робити його тричі на тиждень, відповідно до потреб шкіри.

Принцип слагінгу дуже простий. Він полягає в нанесенні на шкіру ваших улюблених засобів – сироватки та крему для шкіри – й додатково поверх них тонкого шару оклюзиву на основі вазеліну або із вмістом ланоліну, сквалану, арганової олії чи олії з дерева ши. Якщо ж вас турбує відчуття жирності на обличчі, цей тренд, безсумнівно, не для вас. У решті випадків – сміливо спробуйте!

Порада редакції:

Перед нанесенням оклюзиву на крем збризніть обличчя зволожувальною емульсією для шкіри. Оскільки чим більше зволоження, тим краще.


Зацікавив цей тренд? Спробуйте його!