Властивості сквалану
Завдяки тому, що сквалан у косметиці імітує природні жири нашої шкіри, він дуже ефективний. Він є першокласним зволожувальним та антивіковим інгредієнтом для всіх типів шкіри. Водночас сквалан — це дуже легка олійка, яка стане чудовим доповненням до ваших ритуалів догляду за шкірою. Вона не залишає жирних слідів і забезпечує зволоження без зайвого обтяження, яким «грішать» деякі олійки та продукти на олійній основі.
Вплив сквалану на шкіру
- Пом’якшує та розгладжує.
- Зміцнює природний захисний бар’єр шкіри.
- Заспокоює суху й подразнену шкіру, знімає почервоніння.
- Зволожує й утримує вологу в шкірі, створюючи захисний бар’єр на її поверхні.
- Регулює вироблення шкірного жиру, тому також підходить людям із жирною шкірою, схильною до акне.
- Завдяки потужним антиоксидантним властивостям має додаткову перевагу — здатність вирівнювати тон шкіри, зокрема усувати темні плями.
Вплив сквалану на волосся
- Допомагає утримувати вологу всередині волосяних волокон і забезпечує гідратацію сухого волосся, не обтяжуючи його.
- Захищає волосся від термічного впливу під час користування випрямлячем або щипцями для завивки, а також під час перебування на сонці.
- Сприяє зміцненню волосся й додає йому блиску.
Косметика зі скваланом
Найпопулярнішим засобом догляду за шкірою є скваланова олійка. Утім вибирати варто саме 100%-ву скваланову олійку, уникаючи зайвих добавок. Скваланові сироватки для шкіри, маски та креми для очей також дуже популярні. Сквалан можна сміливо використовувати щодня, наносячи на очищену й тонізовану шкіру. Якщо ви внесли його у свій ранковий ритуал краси, не забудьте застосувати після нього крем із SPF.
Сквалан чудово підходить для сухої, подразненої та чутливої шкіри й помірно сухого волосся. Скваланова олійка — некомедогенна, тож підходить для всіх типів шкіри, включно з жирною та проблемною.
Порада: якщо ви користуєтеся ретинолом, перед його застосуванням нанесіть засіб зі скваланом, щоб зменшити ризик подразнення шкіри.
Раніше використання сквалану в косметиці викликало дискусії, адже його добували з жиру акулячої печінки. Однак зараз більшість косметичних компаній працюють лише з рослинними формами сквалану, який отримують з оливок, рису або цукрової тростини. Тож тепер це цілковито веганський інгредієнт.
Подаруйте своїй шкірі м’якість і захист від несприятливих зовнішніх впливів завдяки продуктам зі скваланом! А також відкрийте для себе інші косметичні інгредієнти, як-от ніацинамід, пептиди та кераміди.