Bione Cosmetics Dentamint Спрей для порожнини рота

Bione Cosmetics Dentamint Спрей для порожнини рота
Bione Cosmetics Dentamint Спрей для порожнини рота
27 мл
80грн.

Код: BCO00917 | В наявності
1
Нова Пошта
середа 30.06.2021
Особисте отримання
середа 30.06.2021

Опис Bione Cosmetics Dentamint
Властивості

Спрей для порожнини рота Bione Cosmetics Dentamint стане вашим незамінним помічником для швидкого освіження дихання.

Властивості:

  • швидко й ефективно надає свіжості диханню

Спосіб використання:
Застосовуйте за необхідності.

Властивості

Активні компоненти
прополіс

Про бренд Bione Cosmetics

Бренд Bione Cosmetics належить портфоліо чеської компанії Drogerex, яка займається виробництвом, продажем і розповсюдженням косметики та галантерейних товарів. Bione Cosmetics керується девізом «Сила у простоті». У складі її шампунів, кремів, гелів для душу, лосьйонів для тіла та інших виробів ви не знайдете будь-яких зайвих інгредієнтів. Основний наголос робиться на функціональності, а не на кількості.  
Особливої уваги заслуговують вироби, позначені як «органічні», які не містять силіконів, парабенів, фенолів, похідних нафти або інших потенційно шкідливих речовин. Завдяки цьому їх можуть використовувати люди, які мають різні дерматологічні проблеми.
Засоби Bione Cosmetics розроблені на основі новітніх наукових знань, а перед веденням у продаж підлягають суворій перевірці (але не на тваринах). Натуральна косметика Bione Cosmetics є ефективною, безпечною, а також, що не менш важливо, екологічно чистою. До того ж її придбання, звичайно ж, не послабить ваш бюджет.
Бренд Bione Cosmetics, звичайно, зацікавить всіх тих, хто прагне зробити свій внесок у захист довкілля та тих, хто шукає якість за розумною ціною.

Оцінка Bione Cosmetics Dentamint