Biotherm Blue Therapy

косметичний набір VIII.

Biotherm Blue Therapy косметичний набір VIII.
Biotherm Blue Therapy косметичний набір VIII.
805грн.

Зекономте 20%
косметичний набір VIII.
644грн.

Код: BIO05069 | Більш ніж 5 шт. у наявності

Набір містить: Lait Corporel Anti-Drying Body Milk with Citrus Essences 100 ml + Cleansing and Makeup Removing Total Renew.Oil 30 ml + Nutritive Repairing Blue Therapy Cream-in-Oil 10 ml

шт.
Нова Пошта
середа 03.07.2019
Особисте отримання
середа 03.07.2019
Biotherm Blue Therapy
косметичний набір VIII. | 644грн.

Властивості

Тип набору
косметичний набір
Тип шкіри
суха

Про бренд Biotherm

Biotherm представляє гармонійну взаємодію людини та природи. Зануртесь у водний світ цієї унікальної косметики.

Бренд Biotherm натхненний силою термальних джерел, мінералів, а також інших біоактивних речовин. Унікальний склад їхньої продукції запозичує енергію саме з води — природної стихії, що існує з самого початку зародження життя.

Благородна дія природного джерела в Піренеях відома вже не одне століття. Дехто вірив, що це джерело вічної молодості. Однак у 50-х роках минулого століття на поверхні цього джерела була помічена особлива речовина, незвичайні властивості довели подальші дослідженнями доктора Жозе Жуліена (Dr. Jose Jullien). Він поєднав свої знання з досвідом косметолога Жанін Маріссаль (Janine Marissal), а разом вони заклали основу для бренду Biotherm.

Завдяки своїм унікальним біологічним характеристикам вода ідеально взаємодіє зі шкірою людини, маючи здатність по-особливому відновлювати та захищати. Сьогодні Biotherm — один із найякісніших брендів для догляду за шкірою обличчя та тіла, а також свіжих і спокусливих ароматів із природними нотками. Спробуйте силу води й ви.