BrushArt Basic Pink

пензлик для нанесення підводки та брів

BrushArt Basic Pink пензлик для нанесення підводки та брів
пензлик для нанесення підводки та брів
115грн.

Код: BRU1067 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
вівторок 28.05.2019
Особисте отримання
вівторок 28.05.2019
BrushArt Basic Pink
пензлик для нанесення підводки та брів | 115грн.

Опис косметики BrushArt Basic Pink

За допомогою тонкого скошеного пензлика з колекції BrushArt Basic Pink ви зможете легко підкреслити ідеальні лінії очей або зробити ваші брови більш виразними. Форма пензлика дозволяє максимально наблизитися до вій, а ідеальний кут ворсу забезпечує можливість нанесення точних ліній будь-якої бажаної товщини. З ним ви можете створювати різні ефекти: від природного до драматичного погляду. Завдяки гнучкому, але пружному ворсу, ви легко підкреслите форму своїх брів. Пензлик підходить для нанесення сухих, рідких і кремових підводок. 

Він виготовлений із синтетичного ворсу, за ним легко доглядати, а сам ворс зберігає свою форму впродовж тривалого часу. Пензлики з колекції BrushArt Basic Pink також підходять тим, хто має алергію на натуральний ворс. 

Як доглядати за пензликами BrushArt? При щоденному користуванні пензликом BrushArt рекомендується мити його один раз на тиждень. Пензлик слід мити у теплій воді з використанням мила або спеціального засобу. Рекомендується захистити ручку і її металеву частину від намокання. Якщо на пензлику залишився дуже стійкий засіб для макіяжу, можна використати соду у поєднанні з шампунем. Залиште пензлик на деякий час у воді. Промийте його під проточною водою, поки вона не стане чистою. Потім обережно видаліть з нього залишки води та надайте йому первинної форми. Залиште висохнути природним шляхом у горизонтальному або вертикальному положенні ворсом вниз. Повноцінний догляд продовжить термін служби пензликів і забезпечить належне застосування косметики.  

Про бренд BrushArt

Косметичні пензлики BrushArt | BrushArt - перетворить створення будь-якого макіяжу на справжнє мистецтво. Ці пензлики були спеціально розроблені для створення ідеального макіяжу. Завдяки високоякісним матеріалам Ви зможете  акуратно та рівномірно нанести той чи інший засіб декоративної косметики.
До колекції BrushArt Eye входять спеціальні пензлики для надання акценту очам та підкреслення форми брів; до колекції BrushArt Face - пензлики для нанесення рум'ян, пудри та тональних засобів; до колекції BrushArt Lip - для нанесення помади та блиску.