BrushArt Basic Pink

пензлик для створення макіяжу Кабукі

BrushArt Basic Pink пензлик для створення макіяжу Кабукі
пензлик для створення макіяжу Кабукі
225грн.

Код: BRU1065 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
вівторок 28.05.2019
Особисте отримання
вівторок 28.05.2019
BrushArt Basic Pink
пензлик для створення макіяжу Кабукі | 225грн.

Опис косметики BrushArt Basic Pink

Розкішний пензлик кабукі Brush Art Basic Pink ідеально підходить для нанесення пудри, рум’ян, бронзатора та освітлювача. Він має надзвичайно тонкий і густий ворс, який відмінно підходить для нанесення макіяжу без видимих переходів. З цим пензликом ви досягнете бездоганного природного вигляду на тривалий час. Наноситься на обличчя круговими рухами. 

Пензлик виготовлено з високоякісного синтетичного ворсу. Пензлики з колекції BrushArt Basic Pink також підходять тим, хто має алергію на натуральний ворс . 

Як доглядати за пензликами BrushArt? При щоденному користуванні пензликом BrushArt рекомендується мити його один раз на тиждень. Пензлик слід мити у теплій воді з використанням мила або спеціального засобу. Рекомендується захистити ручку і її металеву частину від намокання. Якщо на пензлику залишився дуже стійкий засіб для макіяжу, можна використати соду у поєднанні з шампунем. Залиште пензлик на деякий час у воді. Промийте його під проточною водою, поки вона не стане чистою. Потім обережно видаліть з нього залишки води та надайте йому первинної форми. Залиште висохнути природним шляхом у горизонтальному або вертикальному положенні ворсом вниз. Повноцінний догляд продовжить термін служби пензликів і забезпечить належне застосування косметики.  

Про бренд BrushArt

Косметичні пензлики BrushArt | BrushArt - перетворить створення будь-якого макіяжу на справжнє мистецтво. Ці пензлики були спеціально розроблені для створення ідеального макіяжу. Завдяки високоякісним матеріалам Ви зможете  акуратно та рівномірно нанести той чи інший засіб декоративної косметики.
До колекції BrushArt Eye входять спеціальні пензлики для надання акценту очам та підкреслення форми брів; до колекції BrushArt Face - пензлики для нанесення рум'ян, пудри та тональних засобів; до колекції BrushArt Lip - для нанесення помади та блиску.