BrushArt Hair Rings Metalгумки для волосся 4 шт

BrushArt Hair Rings Metal гумки для волосся 4 шт
BrushArt Hair Rings Metal гумки для волосся 4 шт
гумки для волосся 4 шт
110грн.

  • BrushArt Hair Rings Metal гумки для волосся 4 шт
  • BrushArt Hair Rings Metal гумки для волосся 4 шт
Код: BRU1163 | В наявності
1
Подарунок для вас
Введіть промокод 10hair та придбайте товари з категорії Волосся на 10 % дешевше.
Нова Пошта
вівторок 18.08.2020
Особисте отримання
вівторок 18.08.2020

Опис продукту BrushArt Hair Rings Metal

Опис:

 Пластикові гумки для волосся BrushArt Hair Rings — це практичний аксесуар для створення зачіски для всіх типів волосся. Спіральна форма гумки не має швів, у її виробництві все продумано до дрібниць. Під час використання вона не вириває волосся, не ламає та не пошкоджує його. Завдяки гладкій поверхні гумка не скуйовджує волосся. Спіральні гумки BrushArt Hair Rings — це неймовірно зручний аксесуар, за допомогою якого ви можете створити зачіску на роботу, навчання, для проведення вільного часу або світського заходу. Гумки надійно фіксують волосся, а після використання не залишають на ньому жодних слідів або відтисків. Придбайте гумки BrushArt різних кольорів, за допомогою яких ви зможете швидко створювати стильні зачіски щодня!

 Характеристики: мають спіральну форму з гладкою поверхнею піклуються про ваше волосся не зачіпають, не ламають та не виривають вашого волосся надійно фіксують волосся  

Про бренд BrushArt

p>Косметичні пензлики BrushArt | BrushArt - перетворить створення будь-якого макіяжу на справжнє мистецтво. Ці пензлики були спеціально розроблені для створення ідеального макіяжу. Завдяки високоякісним матеріалам Ви зможете  акуратно та рівномірно нанести той чи інший засіб декоративної косметики.
До колекції BrushArt Eye входять спеціальні пензлики для надання акценту очам та підкреслення форми брів; до колекції BrushArt Face - пензлики для нанесення рум'ян, пудри та тональних засобів; до колекції BrushArt Lip - для нанесення помади та блиску.

Оцінка BrushArt Hair Rings Metal