BrushArt Face

мультифункціональний пензлик

3×
BrushArt Face мультифункціональний пензлик
Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: BRU0751 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
понеділок 27.05.2019
Особисте отримання
понеділок 27.05.2019
BrushArt Face
AP-M001 | 159грн.

Опис косметики BrushArt Face

Опис:
Професійний косметичний пензлик BrushArt Face спеціально розроблений  для зручного нанесення різноманітних кремових  продуктів на обличчя. Густі та м'які синтетичні щетинки забезпечують бездоганне та рівне покриття. BrushArt Face дозволить легко, точно та рівномірно нанести засіб. Пензлик  зручно тримати в руці. Наносьте тональний засіб, освітлювач, маску для обличчя або зволожуючий крем комфортно та ефективно за допомогою спеціального пензлика BrushArt Face.

Спосіб використання:
За допомогою делікатних рухів нанесіть рівномірно засіб на обличчя. Після використання  пензлик ретельно промийте  теплою водою.

Про бренд BrushArt

Косметичні пензлики BrushArt | BrushArt - перетворить створення будь-якого макіяжу на справжнє мистецтво. Ці пензлики були спеціально розроблені для створення ідеального макіяжу. Завдяки високоякісним матеріалам Ви зможете  акуратно та рівномірно нанести той чи інший засіб декоративної косметики.
До колекції BrushArt Eye входять спеціальні пензлики для надання акценту очам та підкреслення форми брів; до колекції BrushArt Face - пензлики для нанесення рум'ян, пудри та тональних засобів; до колекції BrushArt Lip - для нанесення помади та блиску.