Бритва для гоління

Гоління бритвою — це ритуал, який останнім часом знову повертається в моду. І не тільки тому, що це стильно, але й тому, що після нього ваша шкіра буде більш гладенькою. А чи сподобається вам класичне гоління? Бритва для гоління вимагає впевненої руки, інтенсивного зосередження, достатньо часу та кількох помічників, без яких гоління не буде ідеальним.

Що потрібно для гоління?

 • Мило для гоління та щіточка, яка підготує вашу шкіру до гоління. Найкраща — з шерсті борсука.
 • Галун для зупинки кровотечі з дрібних ран.
 • Хороший тонік або бальзам після гоління, який заспокоїть шкіру.
 • Точильний камінь, щоб нагострити бритву в разі потреби.

Як правильно користуватися бритвою?

  1. Намочіть обличчя теплою водою.
  2. Нанесіть щіточкою піну з мила для гоління на обличчя та залиште приблизно на 1–2 хвилини.
  3. Почніть голити бороду, не натискаючи на шкіру обличчя. Бритву тримайте великим пальцем і трьома іншими пальцями під кутом 30 градусів. Натягніть шкіру, щоб уникнути порізів, і спочатку голіть бороду невеликими ділянками за напрямком росту щетини. Потім обережно почніть голити проти напрямку росту.
  4. Поголену шкіру сполосніть водою та скористайтесь засобами після гоління.
  5. Сполосніть також щіточку та бритву для гоління.

Як доглядати за бритвою?

Після кожного гоління бритву потрібно ретельно очистити й висушити. Якщо ви не голитеся часто, змастіть лезо олійкою, тоді бритва добре зберігатиметься до наступного використання.

Обирайте бритву Wilkinson Sword або Zew, яка своєю формою нагадує сучасні станки та жилетки для гоління. А може вам більше підійде класична бритва у формі складного ножа?