Bvlgari AQVA Amaraподарунковий набір IV. для чоловіків

1×
Bvlgari AQVA Amara подарунковий набір IV. для чоловіків
Bvlgari AQVA Amara подарунковий набір IV. для чоловіків
подарунковий набір IV. для чоловіків
1 629грн.

Код: BVL2126 | 1 в наявності

туалетна вода 100 мл + гель для душу 75 мл + бальзам після гоління 75 мл + косметична сумочка

1
Нова Пошта
понеділок 25.11.2019
Особисте отримання
понеділок 25.11.2019
  • Склад
  • Про бренд
  • Оцінка

Склад

Тип набору
подарунковий набір

Про бренд Bvlgari

Бренд Bvlgari —унікальні матеріали, живі кольорові комбінації та незабутні мотиви, що поєднуються з досконало збалансованими формами. Одяг і косметична продукція цієї марки доповнять ваш образ і буквально стануть вашою другою шкірою.

Італійську фірму високої моди Bvlgari заснував Сотіріо Булгарі (Sotirio Bulgari) в м. Рим у 1884 році, та саме його ім'я бренд носить до сих пір. Уже понад 130 років бренд Bvlgari дарує світу не лише високу моду, модні аксесуари, але й, наприклад, коштовності у стилі Art Deco.

Окрім цього, бренд Bvlgari відомий завдяки виготовленню парфумів, унікальна композиція яких вже не вперше завоювала серця жінок і чоловіків у цілому світі. Так, наприклад, творців легендарного жіночого аромату Bvlgari Omnia надихнуло сяйво антикварних дорогоцінних каменів, які врешті зазнали багатьох перевтілень у вигляді ексклюзивних і постійних видань.

Бренд Bvlgari — це не лише символ досконалості. Він належить до тих брендів, яким не байдужа доля нашої планети, а тому активно бере участь в пошуку шляхів до сталого розвитку та вирішення глобальних проблем.

Оцінка Bvlgari AQVA Amara