Cacharel Yes I Am Pink First

парфумована вода для жінок 75 мл

Cacharel Yes I Am Pink First парфумована вода для жінок 75 мл
75 мл
1 569грн.

Код: CAC01659 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
середа 29.05.2019
Особисте отримання
середа 29.05.2019
Cacharel Yes I Am Pink First
75 мл | 1 569грн.

Опис парфумів Cacharel Yes I Am Pink First

Іскриста парфумована вода Cacharel Yes I Am Pink First — це втілення нової жіночої сили. Вода призначена для жінок, які завжди дивляться на життя з позитивної сторони.

  • квітково-фруктовий аромат із пряним акцентом;
  • для жінок, які вміють насолоджуватися життям;
  • ідеально підходить для повсякденного використання.

Склад аромату
Домінантою всієї ароматичної композиції став рожевий колір. Спочатку він проявиться в малинових тонах і цвіті рожевого імбиру. Серце аромату репрезентує квіткові есенції рожевого жасмину та троянди. Східну чуттєвість аромату надає рожеве сандалове дерево у структурі аромату.

Історія аромату
Аромат Cacharel Yes I Am Pink First надає нам сміливості плисти проти течії з усмішкою на обличчі. Його можна порівняти з внутрішньою силою чи дозою енергії, непереборним бажанням прожити життя за власними правилами — мислити вільно. Важливо не те, що ви робите, а як ви це робите. Pink First не для вигляду. Він допомагає правильно дивитися на речі.

Склад

початкова нота
малина
нота серця
жасмин рожевий, троянда
кінцева нота
сандалове дерево
Тип аромату
Квіткові, Пряні, Східні

Про бренд Cacharel

Творців французьких парфумів Cacharel надихнула істинна жіночність — вони грайливі, динамічні та рясніють кольорами. Цим парфумам притаманні спокусливі тони та благородні інгредієнти, а також поєднання традицій із модерном.

Засновник бренду Жан Буске (Jean Bousquet) спочатку був лише модельєром. Cacharel став одним із перших будинків моди, який у 60-х роках представив колекції ready-to-wear як альтернативу високій моді (haute couture). Завдяки свіжим і трендовим моделям одягу бренд вийшов на новий рівень не лише у світі моди, але й у світі парфумів.

Аромати Cacharel прославляють жіночність та романтику, а також представляють їх у найрізноманітніших формах — у легендарному жіночому ароматі Anaïs Anaïs, у пристрасній парфумованій воді Cacharel Amor Amor або у сміливому Yes I Am. Будь-які парфуми Cacharel — це ароматне вираження кожного етапу життя будь-якої жінки.

Оцінка Cacharel Yes I Am Pink First

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!