Cacharel Yes I Am Pink Firstпарфумована вода для жінок

1×
Cacharel Yes I Am Pink First парфумована вода для жінок
Cacharel Yes I Am Pink First парфумована вода для жінок
75 мл
1 670грн.

Код: CAC01659 | В наявності
1
Подарунок для вас
Використайте безкоштовну доставку на всі замолення.
КУРЄР (Міст Експрес)
четвер 05.11.2020
Особисте отримання
четвер 05.11.2020

Опис парфумів Cacharel Yes I Am Pink First
Склад

Іскриста парфумована вода Cacharel Yes I Am Pink First — це втілення нової жіночої сили. Вода призначена для жінок, які завжди дивляться на життя з позитивної сторони.

  • квітково-фруктовий аромат із пряним акцентом;
  • для жінок, які вміють насолоджуватися життям;
  • ідеально підходить для повсякденного використання.

Склад аромату
Домінантою всієї ароматичної композиції став рожевий колір. Спочатку він проявиться в малинових тонах і цвіті рожевого імбиру. Серце аромату репрезентує квіткові есенції рожевого жасмину та троянди. Східну чуттєвість аромату надає рожеве сандалове дерево у структурі аромату.

Історія аромату
Аромат Cacharel Yes I Am Pink First надає нам сміливості плисти проти течії з усмішкою на обличчі. Його можна порівняти з внутрішньою силою чи дозою енергії, непереборним бажанням прожити життя за власними правилами — мислити вільно. Важливо не те, що ви робите, а як ви це робите. Pink First не для вигляду. Він допомагає правильно дивитися на речі.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
малина, червоний імбир
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
троянда, жасмин рожевий
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
сандалове дерево
Тип аромату
Східні, Квіткові, Пряні

Про бренд Cacharel

Творців французьких парфумів Cacharel надихнула істинна жіночність — вони грайливі, динамічні та рясніють кольорами. Цим парфумам притаманні спокусливі тони та благородні інгредієнти, а також поєднання традицій із модерном.

Засновник бренду Жан Буске (Jean Bousquet) спочатку був лише модельєром. Cacharel став одним із перших будинків моди, який у 60-х роках представив колекції ready-to-wear як альтернативу високій моді (haute couture). Завдяки свіжим і трендовим моделям одягу бренд вийшов на новий рівень не лише у світі моди, але й у світі парфумів.

Аромати Cacharel прославляють жіночність та романтику, а також представляють їх у найрізноманітніших формах — у легендарному жіночому ароматі Anaïs Anaïs, у пристрасній парфумованій воді Cacharel Amor Amor або у сміливому Yes I Am. Будь-які парфуми Cacharel — це ароматне вираження кожного етапу життя будь-якої жінки.

Оцінка Cacharel Yes I Am Pink First1