Calvin Klein Eternity for Menпарфумована вода для чоловіків

1×
Calvin Klein Eternity for Men парфумована вода для чоловіків
Calvin Klein Eternity for Men парфумована вода для чоловіків
Безкоштовна доставка
Рекомендована роздрібна ціна
2 150грн.

Заощадьте 51%
100 мл
1 060грн.

Код: CAK17122 | В наявності
1
Подарунок для вас
Використайте безкоштовну доставку на всі замолення.
КУРЄР (Міст Експрес)
четвер 05.11.2020
Особисте отримання
четвер 05.11.2020

Опис парфумів Calvin Klein Eternity for Men
Склад

Почніть день із невеличкого святкування своєї багатогранності. Парфумована вода Calvin Klein Eternity for Men допоможе вам легко й елегантно змінювати ролі.

  • деревний фужерний аромат
  • для ініціативного й активного чоловіка
  • непідвладний часу дизайн флакона

Склад аромату
Уже на початкових нотах ця парфумована вода зачарує вас поєднанням ароматів шавлії та озону. Мужність розкривається й у нотах серця, де головну роль грає величний кипарис у супроводі есенцій лаванди, мускатного горіха та герані. Основу аромату складають нотки замші, амбри й олії нагармоти.

Історія аромату
Аромат Eternity for Men представлений у варіанті парфумованої води для усіх чоловіків, що усвідомлюють значення найважливіших життєвих цінностей. Цей аромат дарує відчуття комфорту, незважаючи на важкі випробування, які приносить із собою життя. Він допомагає приймати важливі бізнес-рішення та водночас бути турботливим татусем.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
озон, шавлія, яблуко
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
мускатний горіх, кипарис, герань, лаванда
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
orris root, амбра, замша, осока
Тип аромату
Ароматичні, Древесний

Ми написали про Calvin Klein Eternity for Men
Статті

Про бренд Calvin Klein

Бренд заснував у 1968 році Келвін Кляйн (Calvin Klein) і його бізнес-партнер Баррі Шварц (Barry Schwartz). У 80-х роках Келвін Кляйн створив зі звичайних джинсів дизайнерський аксесуар, почавши вишивати своє ім’я на задній кишені штанів.

Бренд Calvin Klein славиться своїми чіткими лініями та мінімалістським стилем. Все це стосується також парфумів Calvin Klein, які стали культовими не лише завдяки своїм неповторним ароматичним композиціям, але й досконалому дизайну. Перші аромати з’явились наприкінці 70-х років. Для багатьох людей вони й досі залишаються символом духу того десятиріччя, в якому вони були створені.

На початку 90-х років на ринку з’явились революційні аромати Obsession і Eternity, які стали легендою й остаточно підтвердили місце бренду Calvin Klein у світі парфумерії. Аромати Calvin Klein створені в результаті співробітництва з найкращими парфумерами всього світу та під патронатом однієї з найбільших провідних косметичних компаній – Coty.

Оцінка Calvin Klein Eternity for Men1