CALVIN KLEIN

ПРО БРЕНД Calvin Klein

Бренд заснував у 1968 році Келвін Кляйн (Calvin Klein) і його бізнес-партнер Баррі Шварц (Barry Schwartz). У 80-х роках Келвін Кляйн створив зі звичайних джинсів дизайнерський аксесуар, почавши вишивати своє ім’я на задній кишені штанів.

Бренд Calvin Klein славиться своїми чіткими лініями та мінімалістським стилем. Все це стосується також парфумів Calvin Klein, які стали культовими не лише завдяки своїм неповторним ароматичним композиціям, але й досконалому дизайну. Перші аромати з’явились наприкінці 70-х років. Для багатьох людей вони й досі залишаються символом духу того десятиріччя, в якому вони були створені.

На початку 90-х років на ринку з’явились революційні аромати Obsession і Eternity, які стали легендою й остаточно підтвердили місце бренду Calvin Klein у світі парфумерії. Аромати Calvin Klein створені в результаті співробітництва з найкращими парфумерами всього світу та під патронатом однієї з найбільших провідних косметичних компаній — Coty.

весь текст скритий текст

Лідери продажу

Коли ви чуєте Calvin Klein…

...що спадає вам на думку? Сумочка Calvin Klein? Нижня білизна Calvin Klein? Чи, можливо, культовий аромат Calvin Klein Euphoria? Усе правильно.

Бренд Calvin Klein має велике портфоліо, тому й у вашому гардеробі чи косметичці може знайтися кілька його представників. Calvin Klein — це глобальний бренд, що уособлює стиль життя, для якого важливі такі цінності, як відважність та прогресивність. Ці ідеали виражаються в мінімалістській естетиці моди, яку Calvin Klein пропонує світу. Портфоліо бренду водночас позачасове та сучасне, класичне та провокаційне. Усе це, звісно, було б неможливим, якби 19 листопада 1942 року в американському Бронксі не народився Кельвін Кляйн (Calvin Klein).

Модельєр Кельвін Кляйн, до того як здобув світове визнання

Окрім як власному таланту, дизайнер, а також його бренд Calvin Klein, завдячує успіхом своїм батькам. Батько Кельвіна був власником продуктового магазину, тоді як матір, яка працювала кравчинею, передала синові любов до моди та дизайну. Першими творчими спробами Кельвіна були ескізи з моделями, які він створив ще підлітком. Свій талант він розвивав, навчаючись у Вищій школі мистецтв та дизайну, і підтвердив його в 1963 році, коли успішно закінчив Технологічний інститут моди в Нью-Йорку.

Створення бренду Calvin Klein

Впродовж наступних 5 років, Кельвін Кляйн набирався досвіду, а відтак заснував власний бізнес. Саме 1968 рік став тим знаменним роком, коли у світі моди з'явилася компанія, яку Кельвін Кляйн заснував разом зі своїм партнером Баррі Шварцом (Barry Schwartz). Спочатку бренд славився своїми костюмами та пальтами, але вже невдовзі популярною стала й колекція спортивного одягу Calvin Klein.

Одяг Calvin Klein від А до Я

Перший великий успіх прийшов до компанії на початку 70-х років. На ринку з'являлося все більше модних речей бренду Calvin Klein, зокрема й аксесуари. Жіноче взуття, сумочки або високі чоботи на підборах Calvin Klein дуже швидко стали популярними, адже клієнтки могли легко поєднувати окремі речі, які чудово передавали мінімалістський стиль бренду. Не менш успішними виявилися й 80-ті роки. Тоді популярною була не тільки спідня білизна з вишивкою CK, але й парфуми Calvin Klein, які для багатьох клієнтів стали незамінним модним аксесуаром.

Calvin Klein для кожного, щодня

Calvin Klein є парасольковим брендом для описаних далі підбрендів. Clavin Klein Underwear представляє спідню білизну, моделі якої поєднують провокативні елементи та сучасну першокласну якість. Ідеальний комфорт пропонують не лише чоловічі боксери Calvin Klein, але й жіноча спідня білизна. Calvin Klein Jeans — підбренд, присвячений створенню неформального одягу. Невід'ємним елементом одягу від Calvin Klein Jeans є джинсова тканина, а модні речі цієї колекції вирізняються витонченістю та унікальністю своїх деталей. І звісно ж, тут неможливо не згадати про Calvin Klein Performance — речі для активних жінок і чоловіків, а також купальники, взуття та одяг для дітей.

Парфуми Calvin Klein

Від світу моди до світу парфумерії — один крок, тож не дивно, що ароматами Calvin Klein уже багато років мають змогу насолоджуватися в усьому світі. Першокласна якість і співпраця з багатьма парфумерами принесла бренду великий успіх. Додати до своєї колекції парфуми Calvin Klein стало мрією багатьох чоловіків і жінок.

Парфуми Calvin Klein для жінок

Жіночі аромати Calvin Klein полонять відчуття ще від 80-х років. Саме тоді велику популярність здобув пряний східний аромат Calvin Klein Obsession. У тому, що Calvin Klein справді вміє створювати парфуми, бренд CK переконує нас до сьогодні. Аромат для жінок CK Eternity представлено в кількох версіях: Calvin Klein Eternity Air, Flame, Intense або Moment. Мабуть, не існує жінки, яку б не потішив подарунковий набір Calvin Klein Eternity.

Аромат Calvin Klein Euphoria 2005 року підкорив жіночі серця не лише своїм п'янким і стійким ароматом, але й неповторним дизайном флакона. Його наступницею стала парфумована вода CK Deep Euphoria. Обидва аромати, Euphoria та Deep Euphoria, доповнюють їхні легші версії — туалетні води Calvin Klein Euphoria, які чудово підходять для денного користування.

Аромати Calvin Klein Beauty та Sheer Beauty є оспівуванням жіночої краси. А туалетні води CK One Shock та IN2U стали улюбленицями невгамовних жінок, які не звикли пливти за течією.

Парфуми Calvin Klein для чоловіків

Чоловічі парфуми Calvin Klein — це гарантія елегантності й позачасовості, а також чудовий вибір для сучасного чоловіка. Подібно до жіночого аромату CK Obsession, чоловіча парфумована вода Calvin Klein Obsession не втрачає свого шарму ще від 80-х років і є зіркою для багатьох чоловіків, так само як і CK Eternity.

Саме парфумована вода Calvin Klein Eternity стала культовою серед парфумів CK для чоловіків. Eternity for Men — це оригінальна версія, на основі якої виникли CK Eternity Air for Men, Flame for Men, парфумована вода Eternity. Подарунковий набір Calvin Klein Eternity потішить будь-якого чоловіка, не лише палких поціновувачів цього аромату. Великий успіх аромату для жінок Euphoria спонукав митця створити туалетну воду Euphoria Men, поєднавши аромати в пристрасному тандемі.

Туалетна вода CK One стала для чоловіків синонімом свіжості, яку їм можуть подарувати лише чоловічі аромати CK One Shock або CK Free. Однак аромати CK One найбільше відомі своїми унісекс туалетними водами, які під брендом Calvin Klein у 90-х роках спричинили справжню революцію.

Унісекс парфуми Calvin Klein

У світі туалетних вод Calvin Klein більше не існує межі між чоловічими та жіночими ароматами, і саме туалетна вода CK One поклала цьому початок. Після її успіху з'явилися й інші унісекс парфуми Calvin Klein, щоб задовольнити різноманітні вимоги численних клієнтів. Аромати CK One Gold або Platinum оцінять поціновувачі рідкісних речей, а бездоганним втіленням палкого літа серед широкого портфоліо чоловічих і жіночих ароматів Calvin Klein є CK One Summer. Відкрийте для себе широкий асортимент ароматів CK.