Chloé Crème Collection

крем для тіла для жінок 150 мл

Chloé Crème Collection крем для тіла для жінок 150 мл
Chloé Crème Collection крем для тіла для жінок 150 мл
1 780грн.

Зекономте 17%
150 мл
1 479грн.

Код: CHL0011 | Більш ніж 5 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
вівторок 25.06.2019
Особисте отримання
вівторок 25.06.2019
Chloé Crème Collection
150 мл | 1 479грн.

Опис парфумів Chloé Crème Collection

Перетворіть буденну процедуру прийняття душу на таємничий ритуал.   Блискуча текстура перетвориться у вершкову піну і зробить вашу шкіру шовковистою. Цей ексклюзивний крем-гель в склянній банці стане прикрасою  у вашій ванній кімнаті.

Про бренд Chloé

Свобода, легкість та жіночність — усе це правила, яких бренд Chloé дотримується з моменту свого створення. Історія будинку моди Chloé почалася в Парижі в 1952 році, коли Габріель Аг’єн (Gabrielle Aghion) і Жак Ленуар (Jacques Lenoir) презентували власну модну колекцію. Вони належали до першопрохідців щодо звільнення від жорстких традиційних вимог високої моди та запропонували своїм клієнтам більш комфортні та зрозумілі колекції ready-to-wear.

У 1975 році будинок моди створив перші парфуми — аромат, який викликає романтику в душі кожної жінки. Chloé — один із небагатьох брендів,який зосереджений виключно на жіночих ароматах. У світі Chloé однозначно домінують жінки — впевнені в собі, безтурботні, романтичні та мрійливі.

Будинок моди Chloé залишив глибокий слід у історії парфумерії, створивши парфумовану воду Chloé Chloé, яка безкомпромісно шанує жіночність, ніжність та звабливість. Характерний для Chloé аромат квітів і деревини став культовим і вийшов за межі будь-якої критики для сучасної жінки,.

Оцінка Chloé Crème Collection

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!