Chloé Creme Collection

крем для тіла для жінок 150 мл

Chloé Creme Collection крем для тіла для жінок 150 мл
Chloé Creme Collection крем для тіла для жінок 150 мл
Chloé Creme Collection крем для тіла для жінок 150 мл
150 мл
1 519грн.

Код: CHL0011 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Придбайте будь-які продукти бренду Chloé на суму понад 1099 грн та у подарунок отримайте 5 мл пробник парфумованої води Chloé та розкішне дзеркальце. Зачаруйтесь приголомшливими ароматами бренду Chloé.
Нова Пошта
вівторок, 18.12.2018
Особисте отримання
понеділок, 17.12.2018
Chloé Creme Collection
150 мл | 1 519грн.

Опис парфумів Chloé Creme Collection

Перетворіть буденну процедуру прийняття душу на таємничий ритуал.   Блискуча текстура перетвориться у вершкову піну і зробить вашу шкіру шовковистою. Цей ексклюзивний крем-гель в склянній банці стане прикрасою  у вашій ванній кімнаті.

Про бренд Chloé

Свобода, легкість та жіночність — усе це правила, яких бренд Chloé дотримується з моменту свого створення. Історія будинку моди Chloé почалася в Парижі в 1952 році, коли Габріель Аг’єн (Gabrielle Aghion) і Жак Ленуар (Jacques Lenoir) презентували власну модну колекцію. Вони належали до першопрохідців щодо звільнення від жорстких традиційних вимог високої моди та запропонували своїм клієнтам більш комфортні та зрозумілі колекції ready-to-wear.

У 1975 році будинок моди створив перші парфуми — аромат, який викликає романтику в душі кожної жінки. Chloé — один із небагатьох брендів,який зосереджений виключно на жіночих ароматах. У світі Chloé однозначно домінують жінки — впевнені в собі, безтурботні, романтичні та мрійливі.

Будинок моди Chloé залишив глибокий слід у історії парфумерії, створивши парфумовану воду Chloé Chloé, яка безкомпромісно шанує жіночність, ніжність та звабливість. Характерний для Chloé аромат квітів і деревини став культовим і вийшов за межі будь-якої критики для сучасної жінки,.

Оцінка Chloé Creme Collection

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!