Chloé Love Story

молочко для тіла для жінок 200 мл

Chloé Love Story молочко для тіла для жінок 200 мл
Chloé Love Story молочко для тіла для жінок 200 мл
Chloé Love Story молочко для тіла для жінок 200 мл
200 мл
833грн.

Код: CHL0503 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Придбайте будь-які продукти бренду Chloé на суму понад 1099 грн та у подарунок отримайте 5 мл пробник парфумованої води Chloé. Зачаруйтесь приголомшливими ароматами бренду Chloé.
Нова Пошта
понеділок, 24.12.2018
Особисте отримання
пʼятниця, 21.12.2018
Chloé Love Story
200 мл | 833грн.

Опис парфумів Chloé Love Story

Молочко для тіла Chloé Love Story досконало доповнить парфуми з цієї ж колекції. Молочко живитиме вашу шкіру та надасть їй необхідного зволоження. За умови регулярного використання ваша шкіра стане оксамитово-гладкою та надзвичайно ніжною.

Про бренд Chloé

Свобода, легкість та жіночність — усе це правила, яких бренд Chloé дотримується з моменту свого створення. Історія будинку моди Chloé почалася в Парижі в 1952 році, коли Габріель Аг’єн (Gabrielle Aghion) і Жак Ленуар (Jacques Lenoir) презентували власну модну колекцію. Вони належали до першопрохідців щодо звільнення від жорстких традиційних вимог високої моди та запропонували своїм клієнтам більш комфортні та зрозумілі колекції ready-to-wear.

У 1975 році будинок моди створив перші парфуми — аромат, який викликає романтику в душі кожної жінки. Chloé — один із небагатьох брендів,який зосереджений виключно на жіночих ароматах. У світі Chloé однозначно домінують жінки — впевнені в собі, безтурботні, романтичні та мрійливі.

Будинок моди Chloé залишив глибокий слід у історії парфумерії, створивши парфумовану воду Chloé Chloé, яка безкомпромісно шанує жіночність, ніжність та звабливість. Характерний для Chloé аромат квітів і деревини став культовим і вийшов за межі будь-якої критики для сучасної жінки,.

Оцінка Chloé Love Story

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!