Chopard Cašmir

парфумована вода для жінок 100 мл

3×
Chopard Cašmir парфумована вода для жінок 100 мл
Chopard Cašmir парфумована вода для жінок 100 мл
Chopard Cašmir парфумована вода для жінок 100 мл
Chopard Cašmir парфумована вода для жінок 100 мл
100 мл
700грн.

Код: CHP0004 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Цей продукт запаковано у целофан під час виробництва.

шт.
Нова Пошта
пʼятниця 31.05.2019
Особисте отримання
пʼятниця 31.05.2019
Chopard Cašmir
100 мл | 700грн.

Опис парфумів Chopard Cašmir

Chopard Caśmir фруктово-пряний аромат, який перенесе Вас у країни далекого Сходу. Перше враження справлять соковиті плоди персика, манго та червоно апельсину. Ця п’янка солодка комбінація доповнена освіжаючим кокосом та бергамотом. Серце аромату сформовано квітами – крихким жасмином та ніжною конвалією. Квіткову гармонію завершує таємна  герань, сандалове дерево та теплий бурштин. Чарівна ароматична пачулі з чистою есенцією грайливої ванілі та чуттєвим мускусом поставлять запашну крапку в цій композиції. Парфум підійде для вечірнього використання.
Chopard Casmir огорне Вас  м'яким кашеміром та перенесе в екзотичні місця.

Склад

початкова нота
бергамот, кокос, манго, персик
нота серця
жасмин, конвалія
кінцева нота
бурштин, ваніль, мускус, пачулі
Тип аромату
Східні

Про бренд Chopard

Chopard є одним із найвідоміших виробників годинників і ювелірних виробів у світі. Історія бренду почалася в 1860 році у швейцарському селі Сонвіл’є (Sonvilier), де талановитий умілець на ім’я Луї-Улісс Шопар (Louis-Ulysse Chopard) відкрив невеликий магазин. Його вироби швидко завоювали велику популярність навіть у далекому зарубіжжі (Росія, Скандинавія тощо).
Через 103 роки потому бренд Chopard перейшов до рук Карл Шойфеля (Karl Scheufele) з Німеччини. Під його керівництвом компанія почала стрімко розвиватись і невдовзі вийшла на ринок також із косметикою. І тут, звичайно ж, Chopard також дотримується своєї філософії, заснованої на таких шести цінностях як незалежність, якість і досконалість, творчість, спадщина, повага та відвага.
Для створення своїх парфумів Chopard співпрацює з видатними фахівцями, такими як Олів’є Польж (Olivier Polge), Бруно Йованович (Bruno Jovanovic), Луїза Тернер (Louise Turner), Мішель Жирар (Michele Girardi), Мішель Альмайрак (Michel Almairac) та іншими. Вже перший жіночий аромат під назвою Casmir мав величезний успіх. Завдяки своїм початковим тонам тропічних і субтропічних фруктів (кокоса, манго, бергамота, апельсина...) і квітковому серцю (герані, конвалії, жасмину) він є надзвичайно солодким і чуттєвим.
Особливої уваги заслуговує те, що багато парфумів Chopard (наприклад, Happy Spirit) доповнюють однойменну колекцію ювелірних виробів чи годинників. Цей факт знаходить своє відображення у вигляді флаконів виробництва цього бренду, які часто мають форму огранованих дорогоцінних каменів.
І нарешті варто зазначити, що Chopard надає велике значення охороні довкілля. Крім того, він приймає участь у цілому ряді благодійних заходів в галузі медицини, екології, культури та мистецтва.
Бренд Chopard, безумовно, зацікавить всіх людей, які з радістю випробовують менш відомі, але якісні вироби, які мають бажання зробити непрямий внесок у добру справу та прагнуть здивувати оточення оригінальним і незвичайним ароматом.

Оцінка Chopard Cašmir

Додати нову рецензію

4.0
3 оцінка
2
1
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження