Clinique Fresh Pressed

косметичний набір I.

Clinique Fresh Pressed косметичний набір I.
косметичний набір I.
789грн.

Код: CLK2288 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: 1 x Clinique Fresh Pressed™ Daily Booster with Pure Vitamin C 10% 8,5 ml + 7 x Clinique Fresh Pressed™ Renewing Powder Cleanser with Pure Vitamin C 0,5 g

шт.
Нова Пошта
вівторок 28.05.2019
Особисте отримання
вівторок 28.05.2019
Clinique Fresh Pressed
косметичний набір I. | 789грн.

Властивості

Вік
всі вікові категорії
Тип набору
косметичний набір
Тип шкіри обличчя
для всих типів

Про бренд Clinique

Бренд Clinique заснувала Есте Лаудер (Estée Lauder) у 1968 році. Поштовхом для його створення стало інтерв'ю з дерматологом у модному журналі Vogue. Питання, висвітлене у статті, надихнуло її на створення високоякісної гіпоалергенної косметики для усіх типів шкіри.

Косметика Clinique пропонує ряд засобів для досконалого макіяжу, чоловічі та жіночі парфуми, а також комплексний догляд за шкірою як для жінок, так і для чоловіків. Всі косметичні продукти по догляду Clinique призначені для чутливої шкіри, так як 100% створені без аромату та проходять тести на алергію.

Дієвість засобів базується на комплексних косметичних серіях, які створюють дерматологи. Унікальним вважають концепт догляду за шкірою Clinique за 3 кроки. Косметика Clinique представляє ідеальний шлях до найбільш простого й ідеального щоденного догляду. Переконайтесь і ви в дієвості засобів Clinique, які пристосуються до потреб саме вашої шкіри.