Skip to main content

Comptoir Sud PacifiqueVanille Abricot туалетна вода для жінок

1×
Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot туалетна вода для жінок
Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot туалетна вода для жінок
100 мл

Зараз цей продукт недоступний | Код: CMP0020

Скучили за теплими екзотичними променями сонця? Гурманська туалетна вода для жінок Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot здатна перенести вас просто на сонячний пляж тропічного острова. Ванільні нотки з відтінками соковитих фруктів у ній поєднуються в апетитний коктейль, який вам захочеться жадібно пити величезними ковтками.

  • солодкий аромат ванілі та тропічних фруктів
  • легка літня туалетна вода
  • сонячна та радісна, підходить для використання впродовж усього року

Склад аромату
У цій ароматній композиції переважають тони соковитих абрикосів і ванілі. Гурманські нотки ароматів тропічних фруктів, як-от папаї та джекфрута, доповнено додатковою порцією лагідного цукру. У результаті народжується сповнений неземної радості аромат, в оточенні якого ви почуватиметеся наче в раю.

Історія аромату
Аромат Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot даруватиме вам свої солодкі пестощі, коли ви цього забажаєте. У цей аромат закохалися жінки всього світу, щойно той з’явився у продажу ще у 1993 році, і відтоді він завжди поза конкуренцією.

Повний список інгредієнтів

ALCOHOL DENAT. / S.D. ALCOHOL 39C., PARFUM / FRAGRANCE, AQUA / WATER, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL Виробник несе відповідальність за склад продукту. У зв'язку з можливими змінами, рекомендуємо перевіряти склад продукту безпосередньо на його упаковці.
Повний текст

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
абрикос, папайя
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
абрикос, папайя
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
ваніль, цукор
Тип аромату
Східні