Cuba Blue туалетна вода для чоловіків

2×
Cuba Blue туалетна вода для чоловіків
Cuba Blue туалетна вода для чоловіків
100 мл
230грн.

Код: CUB0005 | Більш ніж 5 шт. у наявності
1
КУРЄР (Міст Експрес)
четвер 21.01.2021

Опис парфумів Cuba Blue
Склад

Cuba Blue - чоловічий аромат, спеціально створений для всіх сучасних джентельменів - харизматичних та стильних, елегантних та шляхетних, які можуть здивувати оточення бездоганністю образу.
Cuba Blue  складається з пряних та деревних нот, які формують  сексуальний характер аромату. Ніжні делікатні есенції солодкої ванілі, доповнені пряними нотами та рідкісним мускусом створюють гармоныйне звучання та будуть доречними кожного дня.
Із цим ароматом на вас чекають захопливі моменти та несподівані повороти життєвого сюжету. Спробуйте Cuba Blue! Відчуйте насичненність життя!

Склад

склад
ваніль, мускус, спеції, деревина
Тип аромату
Пряні, Древесний

Про бренд Cuba

p>Бренд Cuba збагачує світ ароматом абсолютно оригінальних, високоякісних і недорогих французьких парфумів для чоловіків і жінок. Асортимент парфумів Cuba завжди відповідає останнім світовим тенденціям. У ньому представлені захопливі та оригінальні флакони з назвами, що надихають.
Виробники парфумерії бренду Cuba не пропускають жодної важливої події в світі ароматів, відвідують виставки парфумів у Парижі, Болоньї, Сан-Паулу чи Москві та, наслідуючи модні тенденції, додають натхнення від подорожей до своїх ароматів.
Парфуми Cuba мають завжди оригінальні та гарні флакони, натхненні відомими кубинськими сигарами. Милозвучні назви ароматів, такі як Cuba Carnaval, Cuba Mexico Maya чи Cuba City Holywood припускають, що це є аромати для шанувальників оригінальності з широким світоглядом. З парфумами бренду Cuba ви отримаєте натхнення для всіх відчуттів.

Оцінка Cuba Blue2