Cuba Jungle Zebra парфумована вода для жінок

1×
Cuba Jungle Zebra парфумована вода для жінок
Cuba Jungle Zebra парфумована вода для жінок
Акція
100 мл
130грн.

Код: CUB0044 | В наявності
1
Пункт видачі у Києві
середа 03.02.2021

Опис парфумів Cuba Jungle Zebra
Склад

Поєднання ніжності та сили, яке приховується в кожній жінці, тепер утілено у світі ароматів. Парфумована вода Cuba Jungle Zebra розкриє всі грані вашої особистості та бездоганно підкреслить вашу унікальну харизму.

  • пряний аромат
  • духмяний аромат із трав'яними нотками
  • для динамічних особистостей із лідерськими якостями
  • аромат підходить для щоденного користування

Склад

склад
спеції, кардамон, мускатний горіх, латаття
Тип аромату
Ароматичні, Пряні

Про бренд Cuba

p>Бренд Cuba збагачує світ ароматом абсолютно оригінальних, високоякісних і недорогих французьких парфумів для чоловіків і жінок. Асортимент парфумів Cuba завжди відповідає останнім світовим тенденціям. У ньому представлені захопливі та оригінальні флакони з назвами, що надихають.
Виробники парфумерії бренду Cuba не пропускають жодної важливої події в світі ароматів, відвідують виставки парфумів у Парижі, Болоньї, Сан-Паулу чи Москві та, наслідуючи модні тенденції, додають натхнення від подорожей до своїх ароматів.
Парфуми Cuba мають завжди оригінальні та гарні флакони, натхненні відомими кубинськими сигарами. Милозвучні назви ароматів, такі як Cuba Carnaval, Cuba Mexico Maya чи Cuba City Holywood припускають, що це є аромати для шанувальників оригінальності з широким світоглядом. З парфумами бренду Cuba ви отримаєте натхнення для всіх відчуттів.

Оцінка Cuba Jungle Zebra1