Cuba Royalподарунковий набір III. для чоловіків

Cuba Royal подарунковий набір III. для чоловіків
Cuba Royal подарунковий набір III. для чоловіків

Код: CUB01499 | Зараз цей продукт недоступний

туалетна вода 100 мл + тонік після гоління 100 мл + дезодорант-спрей 200 мл

Подарунок для вас
Використайте безкоштовну доставку на всі замолення.

Опис парфумів Cuba Royal
Склад

Шукаєте ідеальний подарунок для коханого, брата або татуся? Парфумерний набір для чоловіків Cuba Royal неодмінно сподобається кожному чоловікові.

Властивості:

  • потішить будь-якого чоловіка
  • чудовий вибір для подарунка
  • парфумована косметика подовжує стійкість аромату

Склад

Тип набору
подарунковий набір

Про бренд Cuba

p>Бренд Cuba збагачує світ ароматом абсолютно оригінальних, високоякісних і недорогих французьких парфумів для чоловіків і жінок. Асортимент парфумів Cuba завжди відповідає останнім світовим тенденціям. У ньому представлені захопливі та оригінальні флакони з назвами, що надихають.
Виробники парфумерії бренду Cuba не пропускають жодної важливої події в світі ароматів, відвідують виставки парфумів у Парижі, Болоньї, Сан-Паулу чи Москві та, наслідуючи модні тенденції, додають натхнення від подорожей до своїх ароматів.
Парфуми Cuba мають завжди оригінальні та гарні флакони, натхненні відомими кубинськими сигарами. Милозвучні назви ароматів, такі як Cuba Carnaval, Cuba Mexico Maya чи Cuba City Holywood припускають, що це є аромати для шанувальників оригінальності з широким світоглядом. З парфумами бренду Cuba ви отримаєте натхнення для всіх відчуттів.

Оцінка Cuba Royal