Curaprox 4260 Curakid

дитяча зубна щітка ультра м'яка

1×
Curaprox 4260 Curakid дитяча зубна щітка ультра м'яка
Curaprox 4260 Curakid дитяча зубна щітка ультра м'яка
дитяча зубна щітка ультра м'яка
128грн.

Код: CUR0719 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Виберіть дорожній набір для косметичних засобів чи олійку для засмаги у кошику в подарунок за умови придбання будь-якої продукції на суму від 1200 грн.
Нова Пошта
четвер 25.07.2019
Особисте отримання
четвер 25.07.2019
Curaprox 4260 Curakid
дитяча зубна щітка ультра м'яка | 128грн.

Опис продукту Curaprox 4260 Curakid

Опис:
Зубна щітка для дітей Curaprox 4260 Curakid була розроблена спеціально для наймолодших. Цю щітку можна використовувати з перших років життя, коли спочатку дітям чистять зуби батьки, опісля вони роблять це самостійно.

У зубної щітки для дітей Curaprox 4260 спеціально вигнута ручка, що полегшує процес їх чищення, а також менша голівка, що забезпечує кращий доступ до важкодоступних місць. Прогумована поверхня щітки запобігає подразненню дитячих ясен.

Характеристики:

  • ідеально підходить для дитячої руки
  • прогумована поверхня запобігає подразненню ротової порожнини дитини
  • підходить для наймолодших

Про бренд Curaprox

Швейцарський бренд Curaprox приносить в області гігієни ротової порожнини нові інноваційні рішення, які забезпечують здоров'я ваших зубів. Унікальність бренду Curaprox полягає в спеціально розроблених продуктах, призначених  для підтримання гігієни ротової  порожнини, на основі нових розробок. Створення окремих продуктів супроводжується комплексними дослідженнями, які забезпечують їх якість та ефективність. Компанія Curaprox скрупульозно дбає про підвищення обізнаності щодо важливості гігієни та  профілактики захворювань ротової порожнини.