Davidoff Cool Water

дезодорант-стік для чоловіків 70 мл

Davidoff Cool Water дезодорант-стік для чоловіків 70 мл
Davidoff Cool Water дезодорант-стік для чоловіків 70 мл
Davidoff Cool Water дезодорант-стік для чоловіків 70 мл
70 мл
479грн.

Код: DDF0067 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
пʼятниця 29.03.2019
Особисте отримання
пʼятниця 29.03.2019
Davidoff Cool Water
70 мл | 479грн.

Опис парфумів Davidoff Cool Water

Парфумований дезодорант Davidoff Cool Water чудово доповнить парфуми з цієї ж колекції. Твердий дезодорант дієво бореться з неприємним потовиділенням, піклується про чутливу шкіру пахв і надає їй приємного аромату упродовж багатьох годин.

Склад

кінцева нота
бурштин, мускус
нота серця
жасмин, мох, сандалове дерево
початкова нота
коріандр, лаванда, м'ята, розмарин, цвіт помаранчу

Про бренд Davidoff

Парфуми Davidoff названі на честь свого засновника – Зіно Давидоффа (Zino Davidoff), якого у свій час називали королем сигар. Тютюнова компанія, яку Зіно успадкував від батька, вийшла на ринок парфумерії у 80-х роках минулого століття. Маленька сімейна компанія швидко зростала, а бренд Davidoff набув популярності навіть за межами рідної Швейцарії.

На сьогоднішній день Davidoff пропонує декілька десятків ароматів, над створенням яких брали участь найвідоміші парфумери. Однозначно найбільшого успіху досягла колекція Davidoff Cool Water, що викликала значний фурор у світі парфумерії. Загалом, кожен аромат Davidoff має неповторний характер, який пробудить у вас бажання жити більш активно.

Зіно Давидофф сам був майстром мистецтва життя. Він подорожував цілим світом, а кожен день його життя був сповнений пригод. І це все він переносив у свою творчість. Ім'я Davidoff означає радість, стиль, який непідвладний часу, та жагу до нового. Davidoff означає прожити життя на максимум.

Оцінка Davidoff Cool Water

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!