Davidoff Cool Waterтуалетна вода для чоловіків

12×
Davidoff Cool Water туалетна вода для чоловіків
Davidoff Cool Water туалетна вода для чоловіків
Рекомендована роздрібна ціна
2 040грн.

Заощадьте 52%
125 мл
983грн.

Код: DDF0046 | В наявності
1
Нова Пошта
четвер 11.06.2020
Особисте отримання
четвер 11.06.2020

Опис парфумів Davidoff Cool Water
Склад

Сильний, вільний, безстрашний — саме таким є чоловік, для якого була створена туалетна вода Cool Water від Davidoff. Спробуйте й ви прохолодний вітерець чистої розкутості та життя.

  • інтенсивно освіжаючий аромат
  • для сучасного й активного чоловіка
  • ідеально для щоденного використання

Склад аромату
Із самого початку вас охопить хвиля прохолодних водянистих і зелених нот, гармонічно доповнених свіжою м’ятою, розмарином, елегантною лавандою та ледь пекучим насінням коріандру. Наступної миті проявиться квітково-пряне серце аромату, що цілковито пом’якшує його композицію, додаючи звабливості. Тут переплітаються акорди жасмину, неролі, пеларгонії та сандалового дерева. Основа аромату — чуттєвий мускус, амбра, кедр і тютюн, завдяки чому цей аромат стає напрочуд захопливим і незабутнім.

Історія аромату
Davidoff Cool Water належить до найпопулярніших чоловічих ароматів починаючи з моменту своєї презентації на ринку в 1988 році. Аромат віддзеркалює в собі історію чоловіка, який безстрашно пірнає в бурхливі морські хвилі, щоб вийти з них сильнішим і сповненим новою енергією. Комбінацію нестримної сили та елегантності моря також відображає в собі сучасний вигляд флакона.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
коріандр, розмарин, морські ноти, м'ята, зелені ноти, лаванда, водяні ноти
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
жасмин, герань, сандалове дерево, неролі
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
бурштин, мускус, кедр, табак, дубовий мох
Тип аромату
Цитрусові, Ароматичні

Про бренд Davidoff

Парфуми Davidoff названі на честь свого засновника – Зіно Давидоффа (Zino Davidoff), якого у свій час називали королем сигар. Тютюнова компанія, яку Зіно успадкував від батька, вийшла на ринок парфумерії у 80-х роках минулого століття. Маленька сімейна компанія швидко зростала, а бренд Davidoff набув популярності навіть за межами рідної Швейцарії.

На сьогоднішній день Davidoff пропонує декілька десятків ароматів, над створенням яких брали участь найвідоміші парфумери. Однозначно найбільшого успіху досягла колекція Davidoff Cool Water, що викликала значний фурор у світі парфумерії. Загалом, кожен аромат Davidoff має неповторний характер, який пробудить у вас бажання жити більш активно.

Зіно Давидофф сам був майстром мистецтва життя. Він подорожував цілим світом, а кожен день його життя був сповнений пригод. І це все він переносив у свою творчість. Ім'я Davidoff означає радість, стиль, який непідвладний часу, та жагу до нового. Davidoff означає прожити життя на максимум.

Оцінка Davidoff Cool Water