Davidoff Echo Womanпарфумована вода для жінок

3×
Davidoff Echo Woman парфумована вода для жінок 100 мл
Davidoff Echo Woman парфумована вода для жінок 100 мл
100 мл

Код: DDF0100 | Зараз цей продукт недоступний

Цей продукт не пакують до целофану під час виробництва.

  • Опис парфумів
  • Про бренд
  • Оцінка

Опис парфумів Davidoff Echo Woman
Склад

Davidoff Echo Woman приємний свіжий літній аромат з солодкуватими нотами. Echo Woman від Davidoff - аромат сповнений ніжності та романтики, який дарує відчуття безмежної краси, чуттєвості, каскад емоцій, що розкривається немов екзотична квітка. Echo Woman - парфум непідвладний часу, як і романтика, яку він уособлює.

Ця напрочуд чудова і жіноча композиція здатна розкрити індивідуальність, неповторність, красу та привабливість будь-якої жінки. Echo Woman - це композиція світла, свіжості і повноти життя, прелюдія нового дня.

Echo Woman - легкий та ніжний аромат підійде для використання як протязі дня, так і під час романтичної вечері. Він дарує відчуття безмежної краси, чуттєвості та заряджає такою енергією, яка наповнює серце щастям.

Склад

початкова нота
білий мускус, горілка
нота серця
півонія, Османтус, фіалка, ірис
кінцева нота
деревні ноти, бурштин, кориця
Тип аромату
Квіткові, Шипрові

Про бренд Davidoff

Парфуми Davidoff названі на честь свого засновника – Зіно Давидоффа (Zino Davidoff), якого у свій час називали королем сигар. Тютюнова компанія, яку Зіно успадкував від батька, вийшла на ринок парфумерії у 80-х роках минулого століття. Маленька сімейна компанія швидко зростала, а бренд Davidoff набув популярності навіть за межами рідної Швейцарії.

На сьогоднішній день Davidoff пропонує декілька десятків ароматів, над створенням яких брали участь найвідоміші парфумери. Однозначно найбільшого успіху досягла колекція Davidoff Cool Water, що викликала значний фурор у світі парфумерії. Загалом, кожен аромат Davidoff має неповторний характер, який пробудить у вас бажання жити більш активно.

Зіно Давидофф сам був майстром мистецтва життя. Він подорожував цілим світом, а кожен день його життя був сповнений пригод. І це все він переносив у свою творчість. Ім'я Davidoff означає радість, стиль, який непідвладний часу, та жагу до нового. Davidoff означає прожити життя на максимум.

Оцінка Davidoff Echo Woman