Dermacol 16H Lip Colour

косметичний набір I.

Dermacol 16H Lip Colour косметичний набір I.
Dermacol 16H Lip Colour косметичний набір I.
Dermacol 16H Lip Colour косметичний набір I.
Розпродаж
241грн.

Код: DER03295 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: 16H Lip Colour Biphasic Lasting Color And Lip Gloss Shade 12 4,8 g + Cleansing Waterproof Makeup Remover 120 ml + Cosmetic Bag

шт.
Нова Пошта
вівторок 30.04.2019
Особисте отримання
вівторок 30.04.2019
Dermacol 16H Lip Colour
| 241грн.

Властивості

Вік
всі вікові категорії
Тип набору
подарунковий набір
Тип шкіри обличчя
для всих типів

Про бренд Dermacol

Чеський бренд Dermacol уже понад півстоліття піклується про жіночу красу. Компанія зародилась у празьких кіностудіях, де візажисти об'єднали свої зусилля з дерматологами з Інституту лікувальної косметики у Празі. Разом вони створили засоби Dermacol, які слугували не лише для створення макіяжу кінозірок, але і для повсякденного використання.

Dermacol Make-Up Cover виник, як один із перших засобів для макіяжу у світі та швидко став хітом, що відкрив собі дорогу аж до самого Голлівуду. В 90-х роках косметика Dermacol відділилася від кіностудій і стала самостійним, безпосередньо чеським брендом, що є символом краси вже декількох поколінь жінок.

Продукція Dermacol користується популярністю й за межами Чеської Республіки. Ви можете придбати косметику Dermacol у понад 60 країнах світу. Останнім часом косметику для догляду починають відкривати для себе чоловіки, для яких компанія Dermacol презентувала першу комплексну чоловічу колекцію.