Перейти до основного вмісту

Elizabeth Arden

Про бренд Elizabeth Arden

Елізабет Арден (Elizabeth Arden) відкрила свій перший косметичний салон у Нью-Йорку на П'ятій авеню в той час, коли жінки ще переважно не використовували косметику, не говорячи про власний бізнес. А тому саме ця легендарна інноваторка та бізнесвумен заклала основу американської косметичної помисливості.

 

Елізабет Арден була однією з перших, хто почав застосовувати наукові інновації в косметичній сфері та використовувати холістичний підхід. Вона закликала жінок зволожувати свою шкіру, уникати прямих сонячних променів та щодня практикувати йогу. Саме тому косметика Elizabeth Arden лікувала та піклувалася про шкіру, а не просто маскувала недоліки.

Елізабет Арден була безкомпромісною у своєму покликанні, її продукція справді допомагала жінкам. Деякі продукти з її колекції стали культовими, наприклад Elizabeth Arden Eight Hour Cream, легендарні парфуми Elizabeth Arden Blue Grass або пікантна червона губна помада Elizabeth Arden.

Продукція Elizabeth Arden щодня робить тисячі жінок красивішими та більш впевненими в собі. Історія Елізабет Арден надихає жінок до сьогоднішнього дня.

весь текст скритий текст