Перейти до основного вмісту
Elmex Junior Caries Protection зубна паста для дітей
Elmex Junior Caries Protection зубна паста для дітей

Elmex | Elmex - європейський виробник іноваційних, фірмових продуктів по догляду за ротовою порожниною. Бренд Elmex належить до швейцарської  групи   GABA International AG,  яка з 1962 року завдяки своїй компетентності являється спеціалістом по догляду за зубами та яснами.
Зубна паста Elmex - перший засіб, який містить органічний амінофторид (AmF), який являється активним інгредієнтом для захисту від карієсу. Паста забезпечує ремінералізацію на ранніх стадіях та зниження розчинності зубної емалі під впливом кислот. Ефективність застосування системи Elmex доведена багаточисленними клінічними дослідженнями.
Окремі продукти Elmex взаємно доповнюють один одного, забезпечуючи комплексне вирішення проблем ротової порожнини. Рідини для полоскання, спреї, зубні щітки, нитки та пасти при регулярному використанні забезпечують досконале очищення та здоров'я зубів і ясен, захищають від карієсу, зменшують чутливість зубів, зміцнюють зубну емаль. Перевірена часом якість продукції компанії Elmex стане вдалим вибором для всіх, хто бажає мати здорові зуби та білосніжку посмішку.

ElmexJunior Caries Protection зубна паста для дітей

Безкоштовна доставка
6-12 Years 75 мл
250грн
210грнз кодом baby
Код вкажіть у кошику
-15%

Більш ніж 5 шт. у наявності | 333,33грн / 100 мл, з ПДВ | Мінімальна ціна 220 грн
| Код: ELM02060
1
кур’єр Нова пошта
вівторок 04.06.2024
Особисте отримання
пʼятниця 07.06.2024