Skip to main content

EscadaTaj Sunset туалетна вода для жінок

Escada Taj Sunset туалетна вода для жінок
Escada Taj Sunset туалетна вода для жінок
Новинки
50 мл
2 020грн.

В наявності | Код: ESC01763
1
Нова Пошта
середа 09.02.2022
Особисте отримання
середа 09.02.2022

Подаруйте своїм чуттям насолоду справжніх гурманів. Туалетна вода для жінок Escada Taj Sunset таїть у собі лагідні ноти, яким неможливо протистояти. Особливо, якщо ви обожнюєте солодкі десерти.

  • солодкий аромат
  • фруктовий аромат
  • квітковий аромат
  • гурманський аромат
  • підкреслить чуттєвість кожної жінки
  • аромат підходить для щоденного користування
  • лімітована серія

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
манго
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
лотос
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
кокос, вершковий крем
Тип аромату
Фруктові, Квіткові, гурманський

Escada — одне з магічних понять у світі моди та парфумерії. Glamour look від бренду Escada поєднує в собі різні колекції, починаючи від святкового вбрання і завершуючи повсякденним одягом. Жінка, яка носить Escada, любить чуттєвість, сучасну елегантність і має свій неповторний стиль.

Феномен під назвою Escada народився у 1978 році в Мюнхені. Його засновниками було подружжя Вольфганга і Маргарет Лей. Бренд вони назвали на честь коня-чемпіона, на якого зробили виграшну ставку.

Перші парфуми Escada було представлено на ринку в 1990 році, а вже через 3 роки фірма розпочала традицію сезонних ароматів, які стали для бренду типовими. Кожного літа фірма представляє особливий аромат Escada limited edition, який успішно збагачує парфумерний ринок. Іскриста і свіжа ароматична композиція парфумів Escada причарує кожну жінку, яка є закоханою в життя та бажає насолоджуватись кожною його миттю.