Escentric Molecules Escentric 02 туалетна вода унісекс

32×
Escentric Molecules Escentric 02 туалетна вода унісекс
Escentric Molecules Escentric 02 туалетна вода унісекс
100 мл
2 150грн.

Код: ECN0053 | В наявності
1
Нова Пошта
четвер 05.08.2021
Особисте отримання
четвер 05.08.2021

Опис Escentric Molecules Escentric 02
Склад

Живіть так, як бажаєте. Не звертайте уваги на думку навколишніх. Не озирайтесь. Туалетну воду унісекс Escentric Molecules Escentric 02 створено для всіх, хто не визнає обмежень. Її ароматична композиція чудово підійде і чоловікам, і жінкам. Адже у світі нішевих ароматів не існує жодних кордонів.

  • постмодерний аромат, що базується на сучасній синтетиці
  • деревний та амбровий, але водночас легкий
  • чудово розкривається в теплу погоду

Склад аромату
Аромат Escentric 02 містить максимально можливу концентрацію амброксану (13,5 %), синтетичної молекули з ароматом, подібним на амбру. Амброксан змішано з гедіоном, зеленою жасминовою молекулою з освіжальним ефектом, що нагадує джин-тонік. Сухо-деревного й сяючого характеру композиції надає Iso E Super — молекула з ароматом підструганого олівця.

Історія аромату
Німецький бренд нішевих парфумів Escentric Molecules було засновано в 2006 році. Берлінський парфумер Геза Шоен (Geza Schoen) вирішив увійти на ринок із провокативною концепцією, яка була реакцією на тогочасний спосіб створення та продажу парфумів. Його ідея — демістифікація цілого процесу. Саме тому всі парфуми бренду Escentric Molecules є абсолютно унікальними та провокативними. 

Склад

склад
жасмин, амброксан, Iso E Super
Тип аромату
Квіткові, Древесний

Про бренд Escentric Molecules

Парфуми Escentric Molecules раптово стали абсолютним світовим феноменом у 2006 році, коли були вперше представлені на ринку. Успіх парфумів полягає в унікальності складу, який часто базується на міцності одного аромакомпоненту. Саме цей мінімалізм робить парфуми Escentric Molecules надзвичайно особливими.

Escentric Molecules зазначає, що парфумерія — це мистецтво хімії. Аромамолекула Iso E Super — основний компонент цих нішевих парфумів — була створена в лабораторії вже 1973 року.

Світ парфумерії нехтував нею допоки її повністю не ізолював берлінський парфумер Geza Schoen. Він створив 2 аромати — Escentric Molecules Molecule 01 та Escentric Molecules Molecule 02 — яких поєднує саме цей спеціальний ароматичний компонент.

Нішеві парфуми Escentric Molecules мають довготривалу витримку та наче створені для кожного, хто любить знаходити екстравагантні та оригінальні речі. Їхній небанальний аромат навіюватиме неповторну історію на будь-якій шкірі.

Оцінка Escentric Molecules Escentric 0231