Estée LauderAdvanced Night Micro Cleansing Foam Mini очищаюча пінка

Estée Lauder Advanced Night Micro Cleansing Foam Mini очищаюча пінка
Estée Lauder Advanced Night Micro Cleansing Foam Mini очищаюча пінка
30 мл

Код: EST11904 | Зараз цей продукт недоступний
Подарунок для вас
Отримайте безкоштовну доставку, за умови придбання продукції для догляду за шкірою обличчя від Estée Lauder, Clinique, Darphin, Glamglow та Bobbi Brown на суму від 1250 грн. Окрім того, для замовлень продукції для догляду за шкірою обличчя цих брендів на суму від 1550 грн отримаєте подарунки.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас

Опис Estée Lauder Advanced Night Micro Cleansing Foam Mini
Властивості

Пілінг для шкіри Estée Lauder Advanced Night Micro Cleansing Foam Mini глибоко очищує шкіру, позбавляє її від усіх забруднень та розгладжує її.

Властивості:

  • ніжно та ретельно ціле очищує все обличчя

Спосіб використання:
Нанесіть на зволожене обличчя, ніжно масуйте, після чого ополосніть водою.

Властивості

Тип шкіри обличчя
для всіх типів
Властивості
очищення

Про бренд Estée Lauder

Косметика Estée Lauder носить ім'я своєї засновниці, яка у XX столітті викликала справжню революцію у світі краси. Будучи племінницею аптекаря, Есте ще в молодості зацікавилась косметикою та створила свій перший крем для обличчя. А в 1946 році вона почала продавати власну продукцію Estée Lauder.

Бренд Estée Lauder було створено на основі відданості, наполегливості та пристрасті. Есте часто відвідувала косметичні салони в усьому Нью-Йорку, а бренд процвітав завдяки особистим рекомендаціям окремих клієнтів. Засоби для догляду за шкірою Estée Lauder дуже швидко набули слави.

Маленька фірма поступово перетворилася на преміум-бренд міжнародного формату. Знакові засоби макіяжу Estée Lauder — невід'ємна частина вмісту косметичок багатьох жінок, а крем для обличчя Estée Lauder, завдяки своїм розкішним інгредієнтам і науковому підходу при виробництві, стане для вас найкращим засобом, про який раніше можна було тільки мріяти. Філософія бренду Estée Lauder надзвичайно проста — кожна жінка може виглядати чудово незалежно від віку.

Оцінка Estée Lauder Advanced Night Micro Cleansing Foam Mini