Estée Lauder Amber Mystique

парфумована вода унісекс 100 мл

6×
Estée Lauder Amber Mystique парфумована вода унісекс 100 мл
Estée Lauder Amber Mystique парфумована вода унісекс 100 мл
100 мл

Код: EST0935 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Estée Lauder Amber Mystique
100 мл

Спостерігати за наявністю продукту

Опис парфумів Estée Lauder Amber Mystique

Парфумована вода- унісекс Estée Lauder Amber Mystique  — досконалий аромат для всіх незалежних жінок та чоловіків, які живуть за власними правилами.

  • східний аромат
  • унісекс-аромат – для чоловіків і жінок
  • підходить для вечірнього виходу й урочистих подій

Склад

склад
агарове дерево, болгарська троянда, бурштин, жасмин, ілінг-іланг, лабданум, Ладан, малина, мускус, пачулі, рожевий перець, сандалове дерево, троянда, чорна смородина, шкіра
Тип аромату
Древесний, Східні

Про бренд Estée Lauder

Цей всесвітньо відомий косметичний бренд названий на честь своєї засновниці, американки Есте Лаудер (Estée Lauder) (дівоче прізвище —  Жозефін Естер Ментцер (Josephine Esther Mentzer)). Цікаво, що Есте починала лише з чотирьох засобів, які пропонувала в готелях Нью-Йорка та в салонах краси.
Філософія компанії проста — кожна жінка може виглядати чудово. Есте дотримується принципу, згідно з яким необхідно не лише показувати клієнткам, якими красивими вони можуть бути, але й як цю красу підтримувати. Саме тому вона приділяла значну увагу наданню порад та навчанню консультанток. Невдовзі з її невеличкої компанії утворився трансатлантичний концерн, вироби якого можна знайти в 150 країнах світу.
Парфуми, туш для вій, макіяж, креми та інші вироби Estée Lauder містять ряд унікальних і розкішних інгредієнтів (кристалики рубіну, сапфіру та іншого дорогоцінного каміння, колоїдне золото тощо). Есте Лаудер першою у світі виявила дію глюкозаміну (видаляє змертвілі клітини шкіри) та може похвалитися великою кількістю патентів.
Тож не дивно, що продукцією бренду Estée Lauder користується ряд знаменитостей — наприклад Дженіфер Лопес (Jennifer Lopez), Гвінет Пелтроу (Gwyneth Paltrov) чи Карен Грем (Karen Graham). Величезного успіху досягла, насамперед, відновлювальна сироватка Advanced Repair, яка у 2007 році отримала премію Allure Best of Beauty, і взагалі є виробом компанії, який продається найбільше.
Бренд Estée Lauder зацікавить всіх тих, хто прагне побалувати себе кожного дня, прагне молодості та привабливого зовнішнього вигляду та перебуває в пошуках виняткових косметичних засобів, призначених для найвимогливіших споживачів.

Оцінка Estée Lauder Amber Mystique

Додати нову рецензію

5.0
6 оцінка
4
2
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження