Перейти до основного вмісту

Eucerin

Eucerin

Дерматологічний бренд Eucerin є одним із лідерів у своїй галузі. Дослідження та розробка його засобів базується на найновіших наукових досягненнях і тісній співпраці з лікарями-дерматологами. Завдяки цьому бренд пропонує продукцію медичного зразка, що відповідає вимогам сучасних найвищих дерматологічних стандартів і задовільняє потреби всіх типів шкіри обличчя та тіла.  

Завдяки своєму більш ніж столітньому досвіду косметичний бренд Eucerin досконало знає, як саме функціонує шкіра. Уперше він представив свою культову відновлювальну мазь Eucerin Aquaphor у 1925 році. З того часу вона залишається незмінно успішною. Відсутність води в її складі й універсальне використання — це лише 2 з її численних переваг. Колекція Eucerin Hyaluron Filler — перший у світі косметичний догляд, що, як свідчать дослідження, покращує ефект естетичних процедур із гіалуроновою кислотою.  

Що би ви не обрали — крем для догляду Eucerin, спеціальний сонцезахисний догляд або делікатний шампунь Eucerin — метою бренда завжди є віднайдення якнайкращого рішення для здоров’я та краси вашої шкіри.  

весь текст скритий текст