Перейти до основного вмісту

Каштанова фарба для волосся

Оживіть своє каштанове волосся та подаруйте йому найкращий догляд. Каштанова фарба для волосся пропонує велику кількість відтінків — від холодних до теплих. Достатньо лише обрати з нашого широкого асортименту свій власний.

 

Ви ще не вирішили на 100 %? Спробуйте декілька днів із новим відтінком і з’ясуйте, чи він вам підходить. Не достатньо, щоб колір просто підходив вам. Ви самі повинні відчувати себе з ним чудово. Якщо ви прагнете тимчасової зміни,такої як відживлення чи тест кольору, спробуйте тимчасові фарби. Яскраво світла чи темно-каштанова фарба для волосся протримається лише декілька днів або тижнів, а ви натомість з’ясуєте, який саме відтінок стане найкращим.

Для маскування сивини та для виразнішого каштанового кольору, який протримається декілька місяців, спробуйте перманентну фарбу для волосся.

Не зовсім стандартна каштанова фарба для волосся

Навіть якщо у вас власне каштанове волосся, ви завжди можете підкреслити свій природний колір. Фарбу не потрібно використовувати лише для кардинальних змін. Оберіть для себе схожий відтінок і насолоджуйтесь блискучим і красивим волоссям!

весь текст скритий текст