Перейти до основного вмісту

Синя фарба для волосся

Покажіть усім, що ви в душі бунтар! Синій — найбільш улюблений колір у цілому світі, але на волоссі ви його не так часто зустрінете. Дайте шанс синьому кольору та спробуйте, чи вам підійде синя фарба для волосся! У вас з’являться такі можливості, про які ви досі лише мріяли. Ви зможете багато разом із синім кольором волосся, а також якісним знебарвлювальним засобом для волосся!

 

Який відтінок вам підійде найкраще? Темно-синя фарба для волосся — чудовий вибір для брюнеток. Ви можете пофарбувати волосся по всій його довжині, вибрати лише деякі пасма або суто кінчики. Блакитну фарбу для волосся полюблять блондинки. Лише уявіть собі легкий перехід білявого волосся у блакитні кінчики!

Синє волосся лише як експеримент?

Бажаєте спробувати синій колір на вечірці, а після цього повернутись до традиційного? Перетворіться на когось іншого на декілька хвилин, адже сині відтінки вже спробували, наприклад, Кеті Перрі та Демі Ловато! Використайте синій спрей для волосся або іншу тимчасову фарбу для волосся. Насолодіться чудовим кольором волосся стільки часу, скільки ви самі хотітимете.

весь текст скритий текст