FcukConnect Her туалетна вода для жінок

Fcuk Connect Her туалетна вода для жінок
Fcuk Connect Her туалетна вода для жінок
Рекомендована роздрібна ціна
590грн.

Заощадьте 15%
100 мл
500грн.

2 в наявності | Код: FCK0014
1
Нова Пошта
понеділок 07.02.2022
Особисте отримання
понеділок 07.02.2022

Поєднання ніжності та сили, яке приховується в кожній жінці, тепер утілено у світі ароматів. Туалетна вода Fcuk Connect Her розкриє всі грані вашої особистості та бездоганно підкреслить вашу унікальну харизму.

  • деревний аромат
  • квітковий аромат
  • для сучасної жінки XXI століття
  • аромат підходить для щоденного користування

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
бергамот, лотос, конвалія
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
жасмин, фіалка, півонія
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
бурштин, мускус
Тип аромату
Квіткові, Древесний

Парфумерія Fcuk | Fcuk - Модний будинок Fcuk надихнув підліткове покоління носити одяг,  на якому зображено логотип фірми, символізуючий орфографічну помилку. Навіть з такою скандальною назвою, реклама бренду досить інтелектуальна і до «статевого креативу» ніколи не опускається. Якби подібна назва була придумана в Україні, тоді вона б звучала як «Йух». Сьогодні справи у Fcuk вже не такі гарні, їх логотип все-таки було заборонено. Однак Fcuk не здається - зараз проходить розробка нової колеції одягу на якій будть красуватися іронічні фрази такого типу як    «Не змушуйте нас говорити це», «Дещо, що починається на букву F".