Garnier Botanic Therapy Cranberry, шампунь для захисту фарбованого волосся | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%

Garnier Botanic Therapy Cranberry

шампунь для захисту фарбованого волосся

Garnier Botanic Therapy Cranberry шампунь для захисту фарбованого волосся
Garnier Botanic Therapy Cranberry шампунь для захисту фарбованого волосся
Garnier Botanic Therapy Cranberry шампунь для захисту фарбованого волосся
75UAH

Код: GAR2126 | Більш ніж 20 шт. у наявності

250 мл

шт.
Міст Експрес
понеділок, 27.08.2018

Властивості

Властивості
Блиск та м'якість, Живлення та відновлення
Тип волосся
фарбоване волосся

Про бренд Garnier

Вже понад століття косметику Garnier використовують чоловіки та жінки по всьому світі. Ця торгова марка виникла у Франції та з часом переросла в один із найбільш відомих косметичних брендів.

Історія бренду розпочалася в 1904 році, коли перукар Альфред Амур Гарньєр (Alfred Amour Garnier) створив свій перший лосьйон рослинного походження для краси волосся, який невдовзі став бестселером. У 1960 році було створено першу фарбу Garnier hair color для домашнього використання, й саме тоді жінки почали розглядати своє волосся як модний аксесуар. Серед інших засобів, які миттєво здобули популярність, є, наприклад, міцелярна вода Garnier micellar water або гель для очищення Garnier Pure Active.

Бренд Garnier завжди прислухався до своїх клієнтів, відображаючи в такий спосіб їхні потреби в догляді за шкірою та волоссям. Garnier створює справді ефективні та доступні засоби, які полегшують щоденні ритуали підтримання власної краси. Завдяки цьому косметика Garnier стала настільки успішною, що сьогодні ви можете знайти її в більш ніж 120 країнах світу.

Menu