Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil

косметичний набір I.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil косметичний набір I.
Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil косметичний набір I.
Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil косметичний набір I.

Код: GAR05077 | Зараз цей продукт недоступний

Набір містить: Fortifying Shampoo for Weak Hair Prone to Falling Out 250 ml + Fortifying Balm for Weak Hair Prone to Falling Out Paraben-Free 200 ml

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil

Властивості

Тип набору
косметичний набір

Про бренд Garnier

Вже понад століття косметику Garnier використовують чоловіки та жінки по всьому світі. Ця торгова марка виникла у Франції та з часом переросла в один із найбільш відомих косметичних брендів.

Історія бренду розпочалася в 1904 році, коли перукар Альфред Амур Гарньєр (Alfred Amour Garnier) створив свій перший лосьйон рослинного походження для краси волосся, який невдовзі став бестселером. У 1960 році було створено першу фарбу Garnier hair color для домашнього використання, й саме тоді жінки почали розглядати своє волосся як модний аксесуар. Серед інших засобів, які миттєво здобули популярність, є, наприклад, міцелярна вода Garnier micellar water або гель для очищення Garnier Pure Active.

Бренд Garnier завжди прислухався до своїх клієнтів, відображаючи в такий спосіб їхні потреби в догляді за шкірою та волоссям. Garnier створює справді ефективні та доступні засоби, які полегшують щоденні ритуали підтримання власної краси. Завдяки цьому косметика Garnier стала настільки успішною, що сьогодні ви можете знайти її в більш ніж 120 країнах світу.