Garnier Skin Naturals

косметичний набір II.

Garnier Skin Naturals косметичний набір II.
182грн.

Код: GAR05082 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: Skin Naturals Micellar Water for Sensitive Skin 400 ml + Skin Naturals Moisture+Aqua Bomb Super Hydrating Plumping Sheet Mask 32 g

шт.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Придбайте будь-які товари від Garnier на суму принаймні 230 грн та отримайте у подарунок стильну пляшку для води.
Нова Пошта
понеділок 27.05.2019
Особисте отримання
понеділок 27.05.2019
Garnier Skin Naturals
| 182грн.

Властивості

Тип набору
косметичний набір
Тип шкіри обличчя
суха, чутлива

Про бренд Garnier

Вже понад століття косметику Garnier використовують чоловіки та жінки по всьому світі. Ця торгова марка виникла у Франції та з часом переросла в один із найбільш відомих косметичних брендів.

Історія бренду розпочалася в 1904 році, коли перукар Альфред Амур Гарньєр (Alfred Amour Garnier) створив свій перший лосьйон рослинного походження для краси волосся, який невдовзі став бестселером. У 1960 році було створено першу фарбу Garnier hair color для домашнього використання, й саме тоді жінки почали розглядати своє волосся як модний аксесуар. Серед інших засобів, які миттєво здобули популярність, є, наприклад, міцелярна вода Garnier micellar water або гель для очищення Garnier Pure Active.

Бренд Garnier завжди прислухався до своїх клієнтів, відображаючи в такий спосіб їхні потреби в догляді за шкірою та волоссям. Garnier створює справді ефективні та доступні засоби, які полегшують щоденні ритуали підтримання власної краси. Завдяки цьому косметика Garnier стала настільки успішною, що сьогодні ви можете знайти її в більш ніж 120 країнах світу.