GivenchyGivenchy Pour Homme Blue Label туалетна вода для чоловіків

25×
Givenchy Givenchy Pour Homme Blue Label туалетна вода для чоловіків
Givenchy Givenchy Pour Homme Blue Label туалетна вода для чоловіків
Акція
Рекомендована роздрібна ціна
2 250грн.

Заощадьте 53%
50 мл
1 050грн.

В наявності | Код: GIV0045

Справжній вигляд продукту може відрізнятися від зображення на фото.

1
Нова Пошта
пʼятниця 10.12.2021
Особисте отримання
пʼятниця 10.12.2021

Продемонструйте світу свою волелюбність і шарм. Саме до цього спонукає туалетна вода для чоловіків Givenchy Pour Homme Blue Label. Свіжий аромат із відтінком незламності духу підкреслить ваше невимушене чуттєве «я» та зачарує пікантними деревними нотами з акордами грейпфрута й екзотичної давани.

  • пряний деревний аромат, сповнений свіжістю
  • вдало підкреслює темперамент активних, динамічних чоловіків
  • чудово підходить для теплої пори

Склад аромату
Нетрадиційний чоловічий аромат поєднує в собі три виразні компоненти, які ідеально доповнюють один одного. На початкових нотах розкривається свіжість грейпфрута, у який поступово проявляється ароматична давана. Останню есенцію, що чітко відчувається наприкінці композиції, уособлюють димчасті тони ладану. 

Історія аромату
Аромат Givenchy Pour Homme Blue Label створили два дизайнери Альберто Морільяс (Alberto Morillas) та Іліас Ерменідіс (Ilias Ermenidis) у 2004 році.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
цитрусові
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
давана
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
олібанум
Тип аромату
Древесний

Розкішне модне вбрання, якісна косметика та чудові аромати: французький бренд Givenchy віддає данину моді та красі вже понад 60 років. Бренд закликає покупців знайти свій неймовірний стиль і завжди залишатися собою.

Історія бренда Givenchy почалася 1952 року в Парижі, коли дизайнер Юбер де Живанші (Hubert de Givenchy) заснував будинок моди та назвав його своїм іменем. У 1953 році Юбер де Живанші познайомився з Одрі Хепберн (Audrey Hepburn) і почав із нею тісно співпрацювати. Для приголомшливої ​​Одрі, яка була його музою, він створював костюми до фільмів, а також одягав її на різні світські заходи.

У 1957 році Живанші представив аромат L'Interdit, який спершу було створено саме для цієї чарівної акторки. Так на світ з’явилася компанія Parfums Givenchy. Згодом побачили світ інші неперевершені аромати, а в 1989 році бренд Givenchy розширився та почав випускати косметику.

Окрім легендарного аромату Givenchy L'Interdit, який згодом отримав нову, більш сучасну інтерпретацію у вигляді чудового квіткового аромату, великою популярністю також користуються аромати Givenchy Irresistible та Gentleman Givenchy.

Аромати Givenchy — це вічна класика. Вони підкреслюють індивідуальність свого власника та створюють унікальний ольфакторний підпис, завдяки якому вас усі запам’ятають.