Глиняні маски

Глиняна маска для обличчя здатна творити зі шкірою чудеса! Відкрийте для себе силу цього дива природи, цілющою дією якого користувалися ще в Стародавньому Єгипті, та відновіть здоров'я й красу вашої шкіри.

Глина — це  подрібнений порошкоподібний ґрунт, збагачений мінералами (кальцій, калій, магній, залізо, кремній), мікроелементами й іншими корисними для шкіри речовинами. Завдяки своїм неймовірним абсорбційним і адсорбційним властивостям вона чудово очищає та відновлює шкіру. Глиняна маска для обличчя є універсальним помічником у боротьбі з акне, розширеними порами та чорними цятками, а також детоксикує, заспокоює, пом'якшує шкіру та наповнює її сяянням.

Глиняні маски за типом шкіри:

Співвідношення мінералів та інших компонентів, що містяться в глині, визначає її колір і ціль використання:

  • Зелена глина з легкістю усуває з жирної шкіри забруднення та токсини. До того ж, маска з зеленої глини звужує пори та пом'якшує шкіру. Це ідеальна глиняна маска для лікування акне.
  • Біла глина (каолін) підходить для чутливої, жирної або зрілої шкіри. Маска з білої глини заспокоює, зміцнює шкіру, а також діє як ексфоліант, здатний швидко видаляти ороговілі клітини й регулювати вироблення шкірного сала. Після використання маски шкіра стає м'якенькою та бездоганно матовою.
  • Рожева глина чудово заспокоює почервонілу та подразнену шкіру, а також покращує її кровообіг. Окрім того, маска з рожевої глини усуває чорні цятки та не сушить шкіру.

Оберіть очищувальну глиняну маску від популярних брендів Vichy, TONYMOLY, Emma Hardie й інших і насолоджуйтесь сяянням вашої шкіри.