Віск і смужки для депіляції

Лідери продажу

Насолоджуйтеся гладенькою шкірою впродовж декількох тижнів! Депіляція за допомогою воску — це швидкий і ефективний спосіб позбутися волосин на тривалий час. Покладіться на віск, цукрову пасту для депіляції або практичні воскові смужки для обличчя, ніг і пахв!

Віск для депіляції легко прилипає до небажаного волосся, яке опісля висмикується одним рухом. Волоски видаляються разом із корінням, послаблюються, а шкіра надовго стає гладенькою.

Як користуватися восковими смужками для депіляції?

Перед застосуванням воскових смужок вимийте та висушіть ділянку шкіри, яку збираєтесь обробляти. Воскові смужки ретельно розігрійте долонями, відділіть їх одна від одної та прикладіть на бажану ділянку. Розправте в напрямку росту волосин, а опісля різким рухом зірвіть смужку у зворотному напрямку.

Як вибрати воскові смужки?

Смужки для депіляції вибирайте відповідно до оброблюваної ділянки. Ми пропонуємо спеціальні воскові смужки для обличчя, пахв, ніг, а також інтимних зон, тобто для зони бікіні. Якщо вас турбує подразнення шкіри, вибирайте смужки для депіляції чутливої ​​шкіри.

Депіляція цукровою пастою

Ви боїтесь, що воскова депіляція занадто болюча та викличе у вас алергічну реакцію? Тоді спробуйте шугарінг за допомогою цукрової пасти! На відміну від воску, цукрова паста наноситься проти напрямку росту волосся, а зривається в його напрямку. Завдяки цьому цукрова паста для депіляції більш делікатна для шкіри, мінімізує подразнення, а також підходить для чутливої ​​шкіри.

На нашому сайті ви знайдете популярну цукрову пасту Purity Vision і перевірені воски та смужки для депіляції Veet або Arcocere. Вибирайте найкраще!