Gucci Rush 2туалетна вода для жінок

12×
Gucci Rush 2 туалетна вода для жінок
Gucci Rush 2 туалетна вода для жінок
50 мл
1 112грн.

Код: GUC0120 | В наявності
1
Нова Пошта
четвер 05.03.2020
Особисте отримання
четвер 05.03.2020
  • Опис парфумів
  • Про бренд
  • Оцінка

Опис парфумів Gucci Rush 2
Склад

Розкішний італійський бренд Gucci з’явився на ринку у 2001 році з квітково-фруктовою новинкою Gucci Rush 2. Туалетна вода для жінок Gucci Rush 2 – своєрідна «спадкоємиця» дуже популярного аромату Gucci Rush 1999 року.

Gucci Rush 2 у порівнянні із попередньою версією пишається своєю унікальністю та не підкоряється класичній системі розміщення окремих компонентів до форми піраміди. Структура туалетної води Gucci Rush 2 навмисно створена горизонтально, а тому ви одразу оціните всі її нотки.

Ця туалетна вода призначена для екстравагантних і вимогливих жінок, які вміють сповна насолоджуватися захопливими моментами. Gucci Rush 2 – це молодіжний коктейль, насичений шаленою квітково-фруктовою енергією із завершальною ноткою деревини. Музою для створення цієї туалетної води стала міська жінка двадцятого століття –імпульсивна та впевнена в собі.

Склад

початкова нота
конвалія, нарцис, деревина
нота серця
троянда, гарденія, фрезія
кінцева нота
чорна смородина, мускус, дуб
Тип аромату
Квіткові, Древесний

Про бренд Gucci

Прогресивний, інноваційний та провідний — бренд Gucci формує світ моди вже майже сто років. Його сучасна й ексцентрична продукція являє собою вершину італійської ремісничої майстерності — неперевершеної за своєю якістю та акцентами на деталях. 

За всім цим стоїть непримітний чоловік — Гуччіо Гуччі (Guccio Gucci), який у 1921 році заснував шкірообробну майстерню. Тоді він ще не здогадувався про те, що подарував легенді моди ім'я, яке одного дня завоює світ.

Сьогодні Gucci сяє не лише на модних подіумах. Бренд розширив свої колекції іншими модними аксесуарами, а також додав у своє портфоліо косметику та парфуми. Серед найвідоміших — аромат для чоловіків Gucci Guilty та романтичний квітковий аромат для жінок Gucci Bloom.

Арт-директор Gucci Алессандро Мікеле (Alessandro Michele) стверджує, що бренд Gucci сформулював поняття розкоші для 21-го століття, зміцнивши таким чином свою позицію серед найуспішніших будинків моди в цілому світі.

Оцінка Gucci Rush 2