GUERLAIN Mon Guerlain Florale парфумована вода для жінок

GUERLAIN Mon Guerlain Florale парфумована вода для жінок
GUERLAIN Mon Guerlain Florale парфумована вода для жінок
100 мл

Код: GUR3278 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів GUERLAIN Mon Guerlain Florale
Склад

Огорніть себе ароматом, який є втіленою одою жіночності. Парфумована вода Guerlain Mon Guerlain Florale сповнена квіткової свіжості та східної чуттєвості, які чудово підкреслюють характер сучасних жінок. Її аромат спонукає вас розкрити свою справжню сутність, якою ви можете заслужено пишатися.

  • квітково-східна ароматична композиція
  • підкреслює силу й незалежність жінки
  • незабутній аромат для повсякденного використання

Склад аромату
У вступі аромату вас зачарують інтенсивні орієнтальні тони арабського жасмину, освіжені лавандою з Південної Франції. Відтак вступає букет ніжних, делікатних півоній, що розквітли під сонячними променями. Тепло аромату за якийсь час посилюється ванільною ноткою, яка найяскравіше проявляється у завершальній фазі шлейфу, довершуючи своєю солодкістю та чуттєвістю цю насичену та неповторну композицію.

Історія аромату
Парфумована вода Guerlain Mon Guerlain Florale містить цінні інгредієнти з усього світу, які пройшли ретельний процес культивування, екстракції та дистиляції. Винятковість цього сонячного аромату підкреслює флакон «квадрілоб», характерний для бренда Guerlain ще з 1908 року.

Уже понад століття він є взірцем позачасової класики, хоча й був трохи осучаснений забарвленням у колір рожевого золота. Утім ковпачок із цільного шматка скла свідчить про відданість традиції. Музою цього аромату стала прекрасна актриса Анджеліна Джолі (Angelina Jolie), яку в усьому світі визнано за взірець сильної та вільної жінки.

Склад

Тип аромату
Східні, Квіткові

Про бренд GUERLAIN

Вічне ноу-хау, постійні дослідження, інновації та вдосконалення, сміливі творці, легендарні шедеври та культура краси як символ бренда. Усе це представляє розкішний парфумерний дім Guerlain, історія якого розпочалася 1828 року.

Французький бренд Guerlain виготовляє парфуми та косметику, поєднуючи мистецтво ремесла, передові технології, а також екологічну та соціальну відповідальність. Команди Guerlain щодня працюють над розробкою розкішної та водночас екологічної косметики — в ім’я краси клієнтів, природи та нашої планети. Завдяки такому ноу-хау бренд Guerlain отримав від Міністерства економіки та промисловості Франції нагороду Living Heritage Company.

За 190 років на ринку бренд Guerlain випустив 1100 ароматів. П’яте покоління парфумерів Guerlain представляє Тьєррі Вассер (Thierry Wasser), який у своїх подорожах довкола світу шукає найрідкісніші натуральні матеріали для виробництва розкішних ароматів — завжди з повагою до місцевих жителів і природи.

Перегляньте широкий асортимент продуктів Guerlain: від ароматів Mon Guerlain, L'Homme Idéal і Aqua Allegoria до тонального крему L'Essentiel Foundation, пудри-бронзера Terracotta або культових пудрових перлин Météorites.

Оцінка GUERLAIN Mon Guerlain Florale