Перейти до основного вмісту

Helena Rubinstein

Helena Rubinstein

Косметика Helena Rubinstein носить ім'я своєї засновниці — унікальної жінки, яка вірила в силу краси. Єлена вважала жіночу красу потужним засобом для досягнення мети та, одночасно, відображенням інтелігенції й освіти. Вона присвятила красі все своє життя, створюючи все з вірою в красу.

Історія бренду Helena Rubinstein почалася, коли Єлені було 22 роки й вона переїхала з рідної Польщі в Австралію. Завдяки позитивним відгукам місцевих жінок щодо своєї шкіри, вона почала не лише працювати над розробкою власного крему, але й надавати поради щодо правильного та дієвого догляду за шкірою. У 1902 році Єлена відкрила свій перший салон краси. Одразу стало зрозуміло, що косметика стане місією всього її життя.

Єлена співпрацювала з найкращими вченими свого часу та ніколи не припиняла пошуки інноваційних, науково-дослідницьких рішень в області краси. Туш для вій Helena Rubinstein — перша сучасна туш такого роду. Ця туш є лише одним із її косметичних винаходів. Ім'я Helena Rubinstein уже понад 100 років відповідає очікуванням найвимогливіших жінок.

весь текст скритий текст