Hugo BossBOSS Alive туалетна вода для жінок

Hugo Boss BOSS Alive туалетна вода для жінок
Hugo Boss BOSS Alive туалетна вода для жінок
80 мл

Зараз цей продукт недоступний | Код: HUG13218

Відтепер радість стане вашою постійною супутницею. Туалетна вода для жінок Hugo BOSS Alive не лише переконає вас, що навіть звичні дрібнички є чудовим приводом для усмішки, а й сама стане однією з таких дрібничок. Її аромат постійно нагадуватиме, що ваше життя належить тільки вам, а отже в ньому діють лише ті правила, які встановили ви самі.

  • аромат із виразними квітковими та деревними нотами
  • представлено в 2021 році
  • елегантний позачасовий флакон

Склад аромату
На початкових нотах ви відчуєте аромат яблука в переплетінні зі свіжими тонами лимона й мандарина. Усе це підкреслено свіжим акордом п'янкої магнолії. Згодом на перший план вийдуть інші запаморочливі квіти, як-от жасмин і дамаська троянда. Краплину чуттєвості в ароматичну композицію вносять кедрове й сандалове дерево з тонами солодкої трав'яної шавлії та моху.

Історія аромату
Живіть на повну! Саме під таким девізом у 2020 році було створено парфумовану воду Hugo BOSS Alive. А вже через рік на світ з'явився наступний аромат — туалетна вода Hugo BOSS Alive, яка нагадує щодня радіти дрібницям: улюбленій пісні, щирому сміху найкращої подруги, відчуттю свіжого вітерцю на обличчі під час ранкової прогулянки. Аромат Hugo BOSS Alive вселяє оптимізм і заохочує насолоджуватися кожною миттю життя.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
магнолія, яблуко, мандарин, лимон
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
троянда, жасмин
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
мох, Кедр, шавлія, сандалове дерево
Тип аромату
Квіткові, Древесний

Бренд Hugo Boss давно став синонімом розкішної й якісної чоловічої моди, аксесуарів і косметики. Уже зі самого початку бренд почав користуватись популярністю завдяки високій якості матеріалів і німецькому відчуттю деталей і точності.

Компанія Hugo Boss пишається тим, що її працівники приділяють особливу увагу потребам і побажанням своїх клієнтів. Це саме стосується й виробництва косметики, де основний акцент роблять на вибір найбільш якісних інгредієнтів. Завдяки вищенаведеним фактам сьогодні Hugo Boss практично диктує правила усій чоловічій моді світу. Незважаючи на це, в Hugo Boss свої парфуми чи ексклюзивний одяг можуть вибрати й жінки.

Перший аромат Hugo Boss з’явився в 90-х роках минулого сторіччя, а тепер бренд представляє декілька лінійок сучасних чоловічих і жіночих парфумів, адаптованих до сучасного стилю життя. Парфуми Hugo Boss створені із прискіпливістю для відображення сильної особистості свого власника, а також для підкреслення його краси.